Anna Lewandowska wyprawi dla Laury i Klary wspólne urodziny. Ma jeden warunek dla gości kinderbalu

Anna Lewandowska ujawniła, jak będzie wyglądać przyjęcie urodzinowe jej córek w Monachium. Dla zaproszonych gości ma jeden warunek dotyczący prezentów.

Już w maju córki Anny i Roberta Lewandowskich będą obchodzić urodziny - Klara skończy cztery lata, a Laura zaledwie rok. Dumna mama planuje przyjęcie dla swoich pociech i przy okazji ma specjalną prośbę dla zaproszonych gości. Dotyczy ona prezentów.

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę

Anna Lewandowska wyprawi córkom urodziny. Ma jednak jeden warunek dla gości

Lewandowska poprosiła gości, by w ogóle nie kupowali dziewczynkom prezentów. Jeśli jednak ktoś będzie bardzo nalegał, to nie mogą być to plastikowe zabawki, lecz takie, które zostały wykonane z ekologicznych materiałów. Nie chodzi tu jednak tylko i wyłącznie o ochronę środowiska, ale również walory estetyczne. Jak przyznaje dla "Party" osoba z otoczenia Lewandowskich, Anna jest zaangażowana w utrzymanie spójnego wystroju pomieszczeń dla jej córek:

Plastikowe nie wchodzą w grę, bo Ania przywiązuje wagę do ekologii i stara się też, by pokoje jej córek były utrzymane w minimalistycznym stylu.

Przyjęcie dla obu córek odbędzie się w domu Lewandowskich w Monachium. Choć impreza będzie wspólna, to każda z dziewczynek dostanie osobny tort: Klara z jednorożcem, a Laura z Calineczką.

Kinderbal będzie wspólny, ale torty dwa: z jednorożcem dla Klary, a dla Laury z Calineczką.

Lewandowska wielokrotnie wspominała w przeszłości, że stara się dbać o ekologię, dlatego już od ponad roku ma nie kupować plastikowych zabawek. W pokoju jej córek znajdziemy tylko klocki z drewna czy bawełniane maskotki. Trenerka dba także o to, aby w pomieszczeniach Klary i Laury panowała harmonia i minimalizm - ich pokoje urządzone są w pastelowych, spokojnych kolorach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.