Landrynkowa Kurdej-Szatan ze złotą torbą i Maffashion z odsłoniętym brzuchem na otwarciu butiku. Kaczorowska jak anioł

Znane mamy wykorzystały okazję, by podpromować się w mediach i wpadły na otwarcie butiku z dziecięcymi ubraniami i akcesoriami. Fotoreporterowi pozowały do zdjęć: Maffashion, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Mrozowska, Agnieszka Kaczorowska i Maja Hyży. Która wypadła najlepiej?

Pandemia sprawiła, że gwiazdy nie promują się na branżowych imprezach, a na Instagramie. Kiedy więc nadarzyła się okazja, by wpaść i zapozować na ściance, świeżo upieczone mamy i panie, które oczekują narodzin dziecka, z chęcią przybyły do butiku z dziecięcą odzieżą i akcesoriami. Maffashion odsłoniła brzuch, a Agnieszka Kaczorowska starała się ukryć ciążowe krągłości pod luźną sukienką. Udało się?

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Landrynkowa Kurdej-Szatan ze złotą torbą i Maffashion z odsłoniętym brzuchem na otwarciu butiku. Kaczorowska jak anioł

Warta największej uwagi była stylizacja Julii Kuczyńskiej. Blogerka postawiła na modne w tym sezonie szerokie spodnie. Dopasowała do nich kremową kurtko-koszulę, którą zapięła jedynie na trzy górne guziki, chwaląc się brzuchem.

MaffashionMaffashion AKPA

Zupełnie inaczej wypadły jej koleżanki. Barbara Kurdej-Szatan, Maja Hyży i Agnieszka Kaczorowska postawiły na letnie sukienki, odpowiednio w fuksjowym, landrynkowym i białym kolorze. Ostatnia z pań dopasowała do kreacji, która nieco maskowała jej ciążowe krągłości, beżowe botki na niskim obcasie. Mimo to wyglądała bardzo dziewczęco.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska AKPA

Na otwarcie butiku wpadła także Monika Mrozowska, która w styczniu przywitała na świecie czwarte dziecko - drugiego syna. To pierwsze publiczne wyjście aktorki po urodzeniu Lucjana. Gwiazda, podobnie jak Maffashion, postawiła na kremowe kolory odzieży i wygodne białe trampki. Stylizacja bardzo casualowa.

Warto dodać, że to tylko nieliczne gwiazdy, które w ostatnim czasie urodziły dzieci, albo dopiero urodzą. W ciąży są bowiem: Ida Nowakowska, Magdalena Stępień, Zofia Zborowska oraz Agnieszka Włodarczyk. Wszystkie spodziewają się pierwszych pociech.

Ida NowakowskaBaby shower Nowakowskiej. Mnóstwo niebieskich akcentów. Koleżanki tancerki się postarały!