Baby shower Idy Nowakowskiej. Mnóstwo niebieskich akcentów. Koleżanki tancerki naprawdę się postarały!

Ida Nowakowska przygotowuje się do narodzin syna. Przyjaciółki zorganizowały jej baby shower. "Ale niespodzianka!".

Już w maju Ida Nowakowska przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Tancerka nie ukrywa ekscytacji i wprost mówi, że choć ma obawy, pragnie w końcu zostać mamą. Gospodyni "Pytania na śniadanie" nie ma problemu także z publikowaniem w sieci zdjęć z zaokrąglonym brzuchem - ciążę w końcu ogłosiła na antenie TVP na żywo. Nie dziwi więc, że tak chętnie chwaliła się środę imprezą, którą z okazji narodzin syna zorganizowały jej koleżanki.

Baby shower Idy Nowakowskiej. Mnóstwo niebieskich akcentów. Koleżanki tancerki naprawdę się postarały!

Amerykański zwyczaj organizowania baby shower na dobre przyjął się w Polsce. Każda znana aktorka, piosenkarka, blogerka i dziennikarka chwali się w sieci imprezą, którą organizują jej - zazwyczaj - koleżanki. Ostatnio wśród znajomych bawiła się Anna Starmach, która niedługo urodzi drugie dziecko. W środę z kolei okazję do spotkania z przyjaciółkami miała Ida Nowakowska. Nie brakowało niebieskich akcentów, które sugerowały oczywiście, że gwiazda TVP będzie miała syna.

Jestem bardzo wdzięczna. Ale niespodzianka! - napisała podekscytowana Nowakowska.
Zobacz wideo

Jak widać po nagraniach, Ida nie spodziewała się, że czeka ją tak wspaniała impreza. Nie przygotowywała się więc specjalnie. Była ubrana w czarną, obcisłą sukienkę, która podkreśliła jej ciążowe krągłości. Postawiła na wygodny kucyk i dobry humor!

Ida Nowakowska ćwiczy w ciążyIda Nowakowska ćwiczy w ciąży. "Boli od samego patrzenia"

Ojcem dziecka Idy jest jej mąż, Jack Herndon. Para długo żyła na odległość, ale ostatnio mężczyzna przyjechał do Polski. Zaczął nawet bywać z Idą na salonach.