Baby shower Anny Starmach. Było ślicznie. Wszystko utrzymane w tajemnicy! "Nie zapomnę tych emocji i wzruszeń"

Anna Starmach już niedługo przywita na świecie swoje drugie dziecko. Przyjaciółki zrobiły jej ostatnio niespodziankę i zorganizowały baby shower. Po kilku dniach gwiazda pokazała zdjęcia.

Anna Starmach przyzwyczaiła fanów do faktu, że raczej nie opowiada w mediach o swojej prywatności, aczkolwiek na Instagramie nie brakuje zdjęć z mężem czy córką. Niedługo rodzina tej trójki się powiększy, ponieważ gwiazda jest w zaawansowanej ciąży. Jakiś czas temu zdradziła, że urodzi syna. Właśnie z tego powodu jej baby shower było utrzymane w błękitnych kolorach. Sama wskoczyła w niebieską sukienkę i wyglądała kwitnąco.

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Anna Starmach na baby shower. Było ślicznie, a wszystko utrzymane w tajemnicy!

Po dwóch dniach od wydarzenia, w środę, Anna Starmach opublikowała w sieci zdjęcia z baby shower. Jurorka "Masterchefa" zdradziła, że o imprezie nie miała pojęcia, a wszystko w tajemnicy zorganizowały jej najbliższe przyjaciółki. Gwiazda nie kryje wzruszenia i promienieje.

W Lany Poniedziałek kobiety najbliższe mojemu zorganizowały dla mnie najpiękniejszy i najbardziej wzruszający baby shower! Wszystko było trzymane przede mną w tajemnicy do ostatniej minuty! Nigdy nie zapomnę tych emocji, wzruszeń i uciekających balonów. Dziękuję! - napisała podekscytowana gwiazda.
 

Pod zdjęciem nie zabrakło pięknych komentarzy. Internauci komplementowali Annę.

Pani Aniu, wygląda pani zjawiskowo. Ciąża pani służy. Zdrówka dla pani i synusia!
Jaka ładna wróżka balonowa!
Ładne baloniki! To zajączek czy króliczek. Fajna sukienka.
Z dnia na dzień wygląda Pani jeszcze piękniej!

Ojcem dzieci Anny jest jej mąż, Piotr Kusek, za którego wyszła w 2017 roku. Po kilku miesiącach para ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka i w listopadzie 2018 roku na świecie pojawiła się Jagna. Wczesnym latem Starmach urodzi syna.

Anna Starmach podała ulubiony przepis na racuchyAnna Starmach proponuje pyszne śniadania na ciepło. Z tymi przepisami poradzi sobie każdy