Aneta Kręglicka ścięła włosy na krótko. "Takiej mnie nie znacie". Fani zachwyceni delikatnymi lokami

Aneta Kręglicka przyzwyczaiła nas do długich, blond włosów. Modelka zdecydowała się nie tylko je skrócić, ale również nieźle zakręcić.

Aneta Kręglicka zadebiutowała w show-biznesie, a fani docenili jej niezwykłą urodę. To właśnie dzięki niej modelka może pochwalić się zaszczytnymi tytułami: Miss Polonia, Miss Świata i I Wicemiss International. Lata lecą, a ta wciąż zachwyca fanów. Aneta Kręglicka nie boi się eksperymentować z wizerunkiem. Jej nowa fryzura jest tego najlepszym dowodem.

Aneta Kręglicka zmieniła fryzurę

Aneta Kręglicka do tej pory prezentowała nam się w długich blond włosach. Mało kto był w stanie sobie wyobrazić modelkę w innym wydaniu. Sama zainteresowana zaskoczyła fanów i pochwaliła się zmianą fryzury. Teraz są znacznie krótsze i zakręcone.

Takiej raczej mnie nie znacie, z natury jestem zakręcona. Takie jest moje domowe i wakacyjne emploi. Inne, to proste włosy z grzywą lubianą, ale też czasami krytykowaną. Pytanie, dlaczego zakrywa pani zawsze jedno oko pojawi się pewnie jeszcze nie raz. No cóż, sceptyków już uprzedzałam, że w tej kwestii nic się nie zmieni, muszą się przyzwyczaić, bo ja tak lubię i już... - napisała pod postem Kręglicka.
 

Modelka spytała również fanów, w której wersji jest jej lepiej. Internauci nie mogli się zdecydować na jedną opcję.

Piękna i taka i z grzywką w prostych.
Pięknie pani w tej fryzurze. Bardzo delikatnie, młodzieńczo. Bardzo pasuje do pani filigranowej urody.
W każdej wersji super - pisali fani.

W wam, w której wersji Aneta Kręglicka podoba się bardziej?

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

ZOBACZ TEŻ: Aneta Kręglicka pozuje w długiej bluzie. W ten sposób chwali się prezentem, a fani ą oczarowani: Figura dwudziestolatki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.