Aneta Kręglicka pozuje w długiej bluzie. W ten sposób chwali się prezentem, a fani ą oczarowani: Figura dwudziestolatki

Aneta Kręglicka opublikowała na Instagramie kilka nowych zdjęć. Zapozowała do nich w długiej bluzie i botkach. Fani są w ogromnym szoku. "Figura dwudziestolatki" - piszą.

Aneta Kręglicka to modelka, która w 1989 podbiła świat. Wszystko zaczęło się od jej startu w konkursie Miss Polonia. Kobieta została mianowana najpiękniejszą Polką i wystartowała w wyborach Miss Świata w Hongkongu, które wygrała. Została pierwszą i jednocześnie jedyną Polką w historii, której udało się zdobyć koronę. Od tamtej pory była silnie związana ze światem mody, a jej twarz zobaczyć mogliśmy w kampaniach marki Apart czy Badura. Do dziś pojawia się też na pokazach swoich ulubionych projektantów i kolegów z branży, szczególnie duetu MMC i Macieja Zienia

Aneta KręglickaBurza wokół wagi Anety Kręglickiej. Modelka dosadnie odpowiedziała

Aneta Kręglicka pochwaliła się nowym zdjęciem

Obecnie Aneta Kręglicka jest mocno skupiona na biznesie. Jest współwłaścicielką studia filmowego St. Lazare, w którym powstał film "Ławeczka". Widać, że ma bardzo artystyczną duszę. Wystarczy spojrzeć na jej Instagram, którego prowadzi w sposób przemyślany i estetyczny. Wszystkie zdjęcia ze sobą współgrają. Warto dodać, że gwiazda publikuje ich naprawdę sporo. Różne sesje rozdzielone są cytatami na białym tle. Profil eksmodelki wygląda, jakby poświęcała mu naprawdę dużo czasu. Tym razem podzieliła się kilkoma kadrami w długiej białej bluzie ze skarabeuszem i srebrnych botkach na obcasie. Komplet okazał się prezentem. 

Miło jest więc dostać od przyjaciela praktyczny prezencik. Właśnie dotarła do mnie przesyłka, a w niej bluza ze skarabeuszem i srebrne botki, upatrzone u projektanta jeszcze na etapie prototypu. Żeby poczuć się niezwyczajnie, je również założę do pracy online - pisze Aneta.

Aneta KręglickaAneta Kręglicka pokazała zdjęcia syna, męża oraz mamy. "Piękna rodzina"

Fani są nią zachwyceni i obdarowali gwiazdę komplementami. 

Ja zamawiam takie nogi.
Figura dwudziestolatki.. Jak Pani udaje się tak wyglądać?
Pani to się w ogóle nie starzeje, jest jak wino.
Anioł w ciele kobiety! - pisali obserwujący.

Trudno się z nimi nie zgodzić.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska: Mnie przeraża i martwi wszystko, co się dzieje w naszym kraju [PLOTKERSI]
Więcej o: