Brad Pitt opuścił szpital na wózku inwalidzkim. Wiadomo, dlaczego tam trafił

Paparazzi przyłapali Brada Pitta, podczas gdy opuszczał klinikę w Beverly Hills. Aktor był wieziony na wózku inwalidzkim.

Wszystkie poczynania Brada Pitta od dekad są śledzone i dokumentowane przez paparazzi. Ci przyłapali go kilka dni temu, gdy opuszczał jedną z klinik w Beverly Hills. Aktor poruszał się na wózku inwalidzkim. Fani jednak nie muszą się o niego martwić. Wszystko wygląda znacznie groźniej na zdjęciach, niż jest w rzeczywistości. Wiadomo już też, co z jego zdrowiem.

Brad Pitt, Maddox Pitt-JolieBrad Pitt jest załamany tym, co zrobił Maddox. Syn złożył zeznania pogrążające ojca

Brad Pitt opuszcza klinikę na wózku inwalidzkim

Mimo że Brad Pitt miał na sobie wówczas kaptur, maseczkę oraz przeciwsłoneczne okulary, to i tak nie udało mu się opuścić szpitala niezauważonym przez paparazzi. O złym stanie zdrowia 57-letniego aktora nie mówiło się mediach, toteż jego zdjęcia na wózku wzbudziły niepokój wśród fanów. Okazuje się, że niepotrzebnie. Jak donosi portal Page Six, Brad Pitt przeszedł tylko zabieg usunięcia zębów mądrości.

Angelina Jolie i Brad PittJolie ma dowody na przemoc domową ze strony Brada? Chce przedstawić je w sądzie

Nic mu nie jest. To tylko zabieg dentystyczny - ujawnił informator portalu.
 

Dlaczego Brad Pitt opuszczał klinikę na wózku inwalidzkim? Wychodzi na to, że jedynie ze względów bezpieczeństwa. Szpitale w Stanach Zjednoczonych używają wózków, aby w bezpieczny sposób odprowadzać pacjentów do samochodów. Dzięki temu spada ryzyko, że pacjentowi się stanie coś po drodze podczas opuszczania placówki.

 

Fani Brada Pitta mogą spać spokojnie. Aktor z pewnością czuje się już dobrze po tym niegroźnym, aczkolwiek bolesnym zabiegu.

Zobacz wideo Ranking najlepszych scen, w których Brad Pitt... je!

ZOBACZ TEŻ: Melania Trump na kolacji z mężem. To pierwsze takie zdjęcie od czasu przegranych wyborów. Uciszy plotki o kryzysie?