Ula Chincz starła się z internautką. Skrytykowano jej tatuaż: Ale ohydny. Dziennikarka dosadnie odpowiedziała

Ula Chincz namawia na Instagramie do wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych. Jedna z internautek zboczyła jednak z tematu jedzenia i skrytykowała jej tatuaż. Ula odpowiedziała krótko, ale dosadnie.

Ula Chincz ma ostatnio napięty grafik. Prezenterka rozwija się zawodowo, wychowuje dwoje dzieci i nadal jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Po świętach wzięła pod lupę temat zdrowego odżywiania i postanowiła pomóc w tym aspekcie internautom. Zamiast skupić się na menu, niektórzy zwrócili uwagę na tatuaż Uli. Jedna z internautek nie pozostawiła na nim suchej nitki.  

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek zrezygnowała z mięsa i alkoholu. Jej must have to pewne masło i jogurt!

Iga Śmiechowicz o zachowaniu na ślubie"Ślub od pierwszego wejrzenia'. Iga pokazała niepublikowane zdjęcia z wesela

Ula Chincz skrytykowana za tatuaż 

Ula Chincz ma w sieci spore grono fanów, których po świętach wielkanocnych postanowiła uraczyć tygodniowym menu pozwalającym na wprowadzenie do diety zbilansowanych posiłków.

Czy komuś przejadły się jajka, sałatka i mazurek? Czas po świątecznej, jedzeniowej rozpuście powrócić do regularnych, zbilansowanych posiłków i wprowadzić (na nowo) dobre nawyki żywieniowe. Jak się za to zabrać? Zapraszam was na przypominajkowy wpis o moim tygodniowym menu, które poza uruchomieniem pewnej dozy kreatywności sprawi, że będziecie marnować o wiele mniej jedzenia - napisała na Instagramie.

Jedna z internautek postanowiła zboczyć z tematu żywienia i skrytykowała tatuaż Uli, który dziennikarka ma na przedramieniu.

Sorry, ale tatuaż ohydny - napisała

Na ripostę Chincz nie trzeba było długo czekać. Dziennikarka odpowiedziała krótko, ale dosadnie:

Ale czy ktoś Cię pytał o zdanie? Post jest o jedzeniu, może coś na ten temat?
 

Robert Lewandowski udziela wywiadu, wtem w kadrze KlaraLewandowski udzielał wywiadu, wtem w kadrze pojawiła się Klara. Zadała mu pytanie

Podobnie odpowiedziała również innej internautce, która także stwierdziła, że wystawiony na widok publiczny tatuaż ma prawo podlegać krytyce: "wystawienie ręki z tatuażem aż krzyczy: oglądajcie, podziwiajcie".

"Wystawienie ręki z tatuażem" nie krzyczy - to ważny dla mnie tatuaż, symbol mojego syna i 10 lat mojego małżeństwa. To tak jakby Pani napisała, że ktoś ma nos na wierzchu i że to zaprasza do krytyki, jeśli się komuś ten nos nie podoba :(

Ula Chincz nie pierwszy raz zwraca uwagę na to, jak krzywdzące potrafią być komentarze innych ludzi. Odpowiedziała z klasą?