Zofia Ślotała na rodzinnym zdjęciu. Święta wielkanocne spędza w tropikach. "Idziemy boso na śniadanie"

Zofia Ślotała, podobnie jak wielu innych celebrytów, postanowiła udać się na egzotyczne wakacje. Stylistka wraz z rodziną spędziła w tropikach tegoroczne święta wielkanocne.

Zofia Ślotała chętnie relacjonuje na Instagramie swoją codzienność. Tym razem celebrytka wraz z całą rodziną poleciała na tropikalne wczasy, gdzie spędza również święta wielkanocne. 

Przeczytaj także: Zofia Ślotała o minie męża na zdjęciu: Niby nieuśmiechnięty. Do żartów dołączyła Lewandowska. "Robisz postępy"

Zofia Ślotała na rodzinnej fotografii. Święta spędza pod palmami

W tym roku na czas świąt wielkanocnych stylistka wraz z mężem i dziećmi wybrała się na egzotyczne wakacje. Nie zapomniała jednak o internautach, którym postanowiła złożyć świąteczne życzenia. 

W tym roku pierwszy raz w życiu idziemy boso na śniadanie wielkanocne! Życzymy wam wesołych świąt - napisała na Instagramie. 
 

Polecamy również: Zofia Ślotała zabrała męża do hotelu. Kolacja w pokoju, późne śniadanie, a następnego dnia walentynki z dziećmi. "Dekoracja zrobiona przez Ranię"

Celebrytka zamieściła również rodzinną fotografię, na której wraz z Kamilem Haidarem oraz ich dwoma pociechami spacerują wśród tropikalnej zieleni. Jak zasugerowała Zofia Ślotała, był to pierwszy raz, kiedy to zdecydowali się spędzić święta wielkanocne w tak iście rajskim otoczeniu. 

Od przeszło dwóch tygodni celebrytka regularnie publikuje najświeższe zdjęcia z wakacji. Ostatnio zamieściła między innymi fotografię, do której zapozowała wraz z mężem. Z racji na niezbyt radosną minę Kamila Haidara, post szybko stał się obiektem żartobliwych rozważań Zofii Ślotały oraz jej sławnych przyjaciółek: Anny Lewandowskiej i Pauliny Krupińskiej

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę

Przeczytaj także: Zofia Ślotała pokazała magiczne zdjęcie córki na chwilę przed swoim ślubem: Wyglądała jak namalowana na obrazie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.