Zofia Ślotała była dumna ze swojej stylizacji, ale córka podsumowała ją jednym pytaniem. "Dlaczego nie ubierasz się, jak inne mamy?"

Zofia Ślotała pochwaliła się nową stylizacją. Okazuje się, że strój skomentował mąż celebrytki i jej córka. Reakcja dziewczynki zaskoczyła stylistkę, bo padło trudne pytanie, na które Ślotała chyba nie wiedziała, jak odpowiedzieć.

Zofia Ślotała i jej mąż Kamil Haidar są rodzicami dwóch uroczych pociech - Rani i Leo. Celebrytka dba o ich prywatność i nie publikuje zdjęć, na których widać ich twarze. Dawkuje też swoim fanom kadry, na których są jej latorośle. Chętnie za to opowiada o córce i synu. Tym razem uraczyła swoich instagramowych obserwatorów zabawną historią, której bohaterką była rezolutna pięciolatka. 

Zobacz wideo "Przerwa na kawę" z Zosią Ślotałą

Kamil Haidar, Zofia ŚlotałaZofia Ślotała i jej mąż świętowali walentynki w luksusowym hotelu. "Kolacja do pokoju"

Zofia Ślotała była dumna ze swojej stylizacji, ale córka podsumowała ją jednym pytaniem. "Dlaczego nie ubierasz się, jak inne mamy?"

Zofia Ślotała pochwaliła się nową stylizacją, nawiązującą nieco do motywu western. Młoda mama postawiła na beżowe kowbojki z frędzlami i marynarkę oversize w podobnym odcieniu. Do tego jasne dżinsy i biała koszulka, przy kołnierzyku której widać krawat bolo, który podobnie jak buty celebrytki nawiązuje do tradycji ubiorów kowbojskich. Nietuzinkowy look nie umknął uwadze członkom rodziny Zofii. Celebrytka w swoim wpisie, przyznała, że córka zadała jej zaskakujące pytanie, porównując ją do innych mam:

Kiedy wychodzisz z domu i Twoja córka pyta się, dlaczego nie ubierasz się jak inne mamy? - zaczęła.

Niestety, Ślotała nie rozwinęła wątku i nie zdradziła, co odpowiedziała córce. Dodała jednak, że stylizację skomentował też jej mąż.

A mąż uważa, że jedziesz na western! - czytamy.
 

Zaskakujące komentarze rodziny nie zepsuły celebrytce samopoczucia. Wprost przeciwnie, zakończenia wpisu pokazuje, że tryskała humorem:

Pozostaje mi cieszyć się, że przynajmniej dostarczam rodzinne rozrywki od rana! Strach się bać, jak jutro się ubiorę - napisała.

Zofia Ślotała pokazała zdjęcie córki na chwilę przed swoim ślubem: Namalowana jak na obrazieZofia Ślotała pokazała magiczne zdjęcie córki na chwilę przed swoim ślubem: Wyglądała jak namalowana na obrazie

Fani komentują

Stylizacja Ślotały od razu przypadła jednak do gustu jej fanom. W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się wszak mnóstwo komplementów. 

Najbardziej boska kowbojka na polskim dzikim zachodzie.
Oryginalnie, tak trzymaj.
Piękna stylówka - pisali.

Wam też podoba się taki styl?