Anna Wendzikowska fika na rurze. W komentarzach wywołała prawdziwą burzę. Wygląda jak kulturystka

Anna Wendzikowska zaprezentowała fanom kolejne zdjęcia wykonane podczas lekcji tańca na rurze. Mięśnie jak u kulturystki!

Anna Wendzikowska wróciła niedawno do Polski po kilkunastu dniach spędzonych w słonecznej Kostaryce. Gwiazda na bieżąco relacjonowała, co robi podczas wyjazdu i chwaliła się pięknymi krajobrazami. Teraz nie traci czasu i znów spełnia się zawodowo oraz rozwija pasje. W piątek pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN", a nowy tydzień rozpoczęła od lekcji pole dance. Jej forma robi wrażenie.

Zobacz wideo Ania Wendzikowska na zajęciach pole dance z córeczką

Anna Wendzikowska fika na rurze. Wygląda jak kulturystka

Na Instagramie dziennikarki pojawiły się nowe zdjęcie. Anna tańczy na rurze, przybierając różne pozycje. Uwagę zwracają mięśnie gwiazdy, których nie powstydziłaby się nawet rasowa kulturystka. Chapeau bas!

Potrafię! Zaczynam wreszcie łapać, o co chodzi w tej zabawie. Paulina, dziękuję, to wszystko twoja zasługa. PS. Mistrz drugiego planu zawsze na stanowisku, nawet, jak go niby nie widać, to jest - napisała pod postem.
 

Internauci nie mogli wyjść z podziwu nad wysportowanym ciałem gwiazdy. Komplementom nie ma końca.

Ale rzeźna! Niesamowity widok, świetna forma.
Wyglądasz jak z katalogu miss fitness.
Skubana. Widać ogrom włożonej pracy.

Faktycznie, my również jesteśmy pod wrażeniem. Mięśnie gwiazdy muszą być naprawdę silne i widać je lepiej niż u niejednej trenerki personalnej. Myślcie, że Anna robi to wyłącznie hobbystycznie, czy może przygotowuje się do jakichś zawodów?

Anna WendzikowskaBłękitna Anna Wendzikowska wyłania się ze studia "DDTVN". Ta stylizacja to majstersztyk

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: