Agnieszka Woźniak-Starak w szortach i klasycznych kozakach. Nuda? Nie ma mowy. To jedna z jej najlepszych ostatnich stylizacji

Styl Agnieszki Woźniak-Starak jest nie do podrobienia. Dziennikarka na co dzień stawia na proste ubrania, jednak łączy je w taki sposób, że ostatecznie osiąga efekt WOW. Kolejny raz zachwyciła swoją stylizacją.

Zdaje się, że Agnieszka Woźniak-Starak ma sporo fanek swojego stylu. Być może, dlatego że jej stylizacje łatwo odtworzyć, bo składają się z prostych elementów. Dziennikarka, która chyba woli sportowy styl, często też decyduje się na nieco bardziej eleganckie ubrania. Większość jej garderoby to dodatki i rzeczy od projektantów - nic dziwnego, że prezenterka zawsze wygląda jak modelka.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak pojechała na Mazury. Miała specjalną okazję!

Agnieszka Woźniak-Starak w szortach

Dziennikarka, wychodząc ze studia "Dzień Dobry TVN", zaprezentowała kolejną doskonałą stylizację. I choć na pierwszy rzut oka poszczególne elementy jej stroju mogą wydawać się nieco nudne, to okazuje się, że w odpowiednim zestawieniu robią wrażenie.

Gwiazda TVN bardzo często eksponuje nogi i tak też zrobiła tym razem. Agnieszka założyła jeansowe szorty, cienkie czarne rajstopy i kozaki w tym samym kolorze. Na górę założyła beżowy sweter i oversize'ową marynarkę, która od kilku sezonów nie wychodzi z mody. Do tego duża torba na ramię i gotowe! Agnieszka Woźniak-Starak kolejny raz pokazała, że mniej znaczy więcej. Jej minimalistyczna i niewymuszona stylizacja jest tego przykładem.

Podoba Wam się styl Agnieszki Woźniak-Starak? Wolicie ją w eleganckiej czy sportowej odsłonie?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Zobacz także: Młodzieżowe ubrania marki Champion!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.