Piękna i naturalna Salma Hayek. Bez makijażu i w zmierzwionych włosach. "Jesteś boginią"

Salma Hayek pochwaliła się selfie, na którym nie ma makijażu, a jej włosy żyją własnym życiem. W takiej wersji znana aktorka wygląda najpiękniej.

Salma Hayek jest podziwianą aktorką na całym świecie. Nie tylko za wielki talent, ale także urodę, której zdecydowanie nie można jej odmówić. Sama Salma lubi dzielić się swoimi fotkami w bikini, prezentując zgrabną figurę, ale również ma do siebie ogromny dystans. Na jej koncie na Instagramie znajdziemy wiele zdjęć, na których chwali się siwymi włosami. Wprost mówi, że nie boi się starości. Tym razem podzieliła się z obserwatorami całkowicie naturalnym wizerunkiem. Co za piękność!

Zobacz wideo Aktorka nie ma problemu z odważnymi publikacjami

Piękna i naturalna Salma Hayek. Bez makijażu i w zmierzwionych włosach. "Jesteś boginią"

Salma Hayek udostępniła w swoich mediach społecznościowych selfie, na którym nie ma ani grama makijażu. Aktorka ma piękną cerę i można by pomyśleć, że czas się dla niej zatrzymał. Włosy też ma nieco inne niż zwykle. Zazwyczaj widzimy ją w prostych kosmykach, a tutaj ma je zmierzwione i pofalowane.

Moje włosy są latynosko-arabskie - zachwycała się nimi sama Hayek.

'Ślub od pierwszego wejrzenia' IzabelaIza ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" zaliczyła wpadkę. Widzieliście?

 

Internauci byli pod wrażeniem i licznie dali o tym znać w komentarzach.

Świetny ten kolor!
Jesteś boginią.
Świetnie wyglądasz w długich włosach, no i ten kolor. Po prostu niesamowicie - pisali jej miło.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dzieckaAgnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka. "Mamy stuprocentową pewność"

Ciężko się nie zgodzić z tymi opiniami. W jednym z wywiadów zdradziła, czemu zawdzięcza swój młodzieńczy i promienny wygląd.

Plotek wspiera seniorów

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: