Rafał Brzozowski ma - według bukmacherów - szanse na pierwsze miejsce na Eurowizji. Pierwsze od końca, ale nie jest sam

Rafał Brzozowski ma poniżej jednego procenta szans na zwycięstwo w Eurowizji. Tak oceniają go póki co bukmacherzy. Tym samym, z szeregiem przedstawicieli innych państw zajmuje ostatnie miejsce w rankingu.

Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję 2021 z piosenką "The Ride". Można jej posłuchać na Youtube i na oficjalnej stronie międzynarodowego konkursu. Jak co roku, bukmacherzy mają swoje typy, kto ma największe, a kto najmniejsze szanse na wygraną. Niestety, nie jest dobrze.

Anna Maria-Sieklucka jako Justyna SteczkowskaTTBZ. Sieklucka jako Steczkowska. Jak wyszło? Komentarz diwy mówi wszystko

Zobacz wideo

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski raczej bez szans na zwycięstwo

Aktualnie bukmacherzy oceniają szanse Rafała na bardzo bliskie zera, bo wynoszą poniżej jednego procenta. Na zwycięstwo Rafała Brzozowskiego oferuje się bardzo wysokie kursy, co oznacza, że obstawianie go w zakładach owszem, w razie zwycięstwa - przyniesie duży zysk, natomiast jest bardzo ryzykowne i wszystko wskazuje na to, że będą to stracone pieniądze. Od marca wokalista notuje regularny spadek w rankingu. Teraz Polska znajduje się na ostatnim miejscu wraz z szeregiem 15 innych państw. Choć kursy nieco wahają się w zależności od kraju, wszyscy ci reprezentanci mają jednakowe - dość marne - szanse na wygraną (poniżej jednego procenta).

Utwór Rafała Brzozowskiego "The Ride" jest utrzymany w tanecznym klimacie. Teledysk pełen neonów i tańców, przypomina czasy dawnego disco. Piosenka jest dostępna w internecie zaledwie od dwóch tygodni. Na oficjalnej stronie Eurowizji fani konkursu chętnie komentują zgłoszone utwory. Niestety zagraniczni fani nie mają zbyt dobrego zdania o piosence. W większości wypowiadają się negatywnie.

Czuję, że Polska wcale nie chce wygrać Eurowizji. Co roku wysyłają nudne ballady albo oldschoolowych artystów.
Czy w Polsce nie ma lepszych wokalistów? To będzie kolejna porażka Polski na tym konkursie.
Piosenka jak z lat 80. Bardzo zła.
Zero emocji, kiedy tego słucham. Chciałem to zatrzymać, to jest tak długie. To muzyka dla nastolatków.
Nie. Kocham Polskę, ale ta piosenka nie jest czymś, co bym podziwiał.

'Ślub od pierwszego wejrzenia' - Iza"Ślub...". Fani przeżywają dobór męża Izy. Są pewni rozwodu. Mieli dla niej innego kandydata

Największe szanse na zwycięstwo bukmacherzy przewidują dla Malty. Do Eurowizji 2021 pozostało tylko nieco ponad 50 dni. Konkurs odbędzie się w dniach 18-22 maja w Rotterdamie. A jak wam podoba się piosenka "The Ride"? Obstawilibyście na nią kupon u bukmachera?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Czy Polska wejdzie do rundy finałowej Eurowizji w 2021 roku?