"Ślub od pierwszego wejrzenia". Fani przeżywają dobór męża dla Izy. Są pewni rozwodu. Mieli dla niej innego kandydata

Najnowsza edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudza coraz większe emocje. Fani są wściekli na produkcję, która sparowała Izabelę z Kamilem.

Z początkiem marca wystartował piąty sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kolejni, spragnieni miłości uczestnicy, postanowili poszukać szczęścia w telewizyjnym show. Trzy pary są już po ślubach, z czego jedna wzbudza szczególne kontrowersje. Mowa o Izabeli i Kamilu, których pierwsze spotkanie nie należało do najprzyjemniejszych. Internauci są wściekli, że produkcja programu dopuściła do ich małżeństwa. Uważają, że 36-letnia właścicielka salonu fryzjerskiego powinna być z innym uczestnikiem.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza wyszła za Kamila. Fani załamani doborem pary

Pod facebookowymi postami "Ślubu od pierwszego wejrzenia" fani dają upust swoim emocjom. Są zszokowani, że Iza wyszła za Kamila, zwłaszcza, że początkowo była zniesmaczona faktem, że mężczyzna jest od niej młodszy. Internauci twierdzą, że zdecydowanie bardziej pasowałaby bo Karola, który ożenił się z Igą.

Byłam pewna, że Maciej będzie z Igą, Karol z Izą, a Kamil z Laurą. Jak to człowiek może się pomylić, w każdym razie trzymam kciuki za wszystkie pary.
Miałam nadzieję, że Iza będzie połączona z Karolem.

Co więcej, fani już spekulują, że para szybko się rozstanie.

Szkoda Izy. Dla mnie eksperci źle ich dobrali i już wiem, że nic z tego nie będzie.
Oboje z mężem obstawialiśmy, że Iza będzie z Karolem, a Iga z Kamilem. Teraz, patrząc na wyrazy twarzy uczestników, szkoda nam ich, bo co poniektórzy są rozczarowani.
Szkoda Izy, taka fajna babka. Kamil też bardziej pasowałby już do Igi. Iza na pewno znalazłaby wspólny mianownik z Karolem. Dwie pary poszkodowane. Z całą przykrością stwierdzam, że nie gratuluję tych dwóch par ekspertom. Pozostaje rozczarowanie Izy, Karola i Kamila. Tylko Laura i Maciej mają szansę.
Będzie rozwód u Izy.

Macie podobne zdanie?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.