"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian świętują trzecią rocznicę. Pokazali prywatne nagrania

Minęły właśnie trzy lata od momentu, gdy Anita i Adrian zdecydowali się wziąć udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". W sieci pochwalili się prywatnymi ujęciami z tego wyjątkowego dnia.

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" od samego początku budził wiele kontrowersji i emocji wśród widzów i internautów. W końcu przyszli małżonkowie widzą się po raz pierwszy dopiero na ślubnym kobiercu. Mimo wszystko format zyskał wielką popularność, a uczestnicy show szybko stali się gwiazdami mediów społecznościowych. Tak z pewnością stało się w przypadku Anity i Adriana z pierwszej edycji programu. Teraz świętują już trzecią rocznicę ślubu i wspólnie wychowują dwójkę dzieci.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Panowie oznajmili rodzinie, że się żenią.Ślub od pierwszego wejrzenia. Uczestnicy planują śluby. Co na to rodzina?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian świętują trzecią rocznicę ślubu

Niestety większość małżeństw z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" rozpada się jeszcze w trakcie programu albo tuż po nim, jak było to w przypadku Łukasza i Oliwi. Anita i Adrian są w pewien sposób wyjątkiem, potwierdzającym regułę. Są szczęśliwi już od trzech lat. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Panny młode wybrały suknie ślubneUczestniczki "Ślubu" wybrały suknie: Chciałabym zrobić wrażenie

Dokładnie 18 marca minęły trzy lata od ich ślubu. Od tamtej pory para jest nierozłączna i wspólnie wychowuje dwójkę dzieci. Na Instagramie Anity pojawiły się prywatne ujęcia z tego wyjątkowego dnia, takie, których nie zobaczyliśmy w telewizji. Fani mogli zobaczyć kadry z pierwszego tańca, przysięgi małżeńskiej, pocałunku. Anita pochwaliła się również wyjątkową księgą gości, na której weselnicy zostawili odciski swoich palców. Zobaczcie zresztą sami. 

Ślub od pierwszego wejrzeniaŚlub od pierwszego wejrzenia instagram.com@anitaczylija

To z pewnością oryginalna pamiątka. Więcej zdjęć ze ślubu Anity i Adriana zobaczycie w naszej galerii.

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli drugi ślub

ZOBACZ TEŻ: Podstawiona aktorka w programie "Równi sobie"? Widzowie szybko ją rozpoznali, ale nie wzięli pod uwagę najistotniejszego