Aneta Zając świętuje 10. urodziny synów. Wrzuciła zdjęcie na Instagram. "Pozwolili mi"

Aneta Zając świętuje urodziny synów. Robert i Michał kończą 10 lat. Zgodzili się, żeby mama opublikowała ich fotografię sprzed lat.

Aneta Zając ma powody do radości. Jej synowie, którzy są bliźniakami, właśnie obchodzą 10. urodziny. Szczęśliwa i dumna mama opublikowała ich fotografię na Instagramie. Zdjęcie zostało zrobione lata temu, gdy chłopcy byli dziećmi.

Aneta ZającAneta Zając na zdjęciu z synami. Chłopcy czule tulą się do mamy

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

Zobacz także: Aneta Zając zachwyca w idealnie dopasowanej sukience. Komplementom nie ma końca. "Rakieta! Olśniewająca!"

Aneta Zając świętuje urodziny synów

Na zdjęciu widzimy Roberta i Michała, którzy dzielnie maszerują zaśnieżonym chodnikiem. Chłopcy mają identyczne stroje - czerwone kurtki, kolorowe bluzy pod spodem, szare czapki z pomponami oraz dżinsy. W dłoniach trzymają kolorowe koszyczki, które wyglądają jak zajączki - mają uszy i ogonki. Trudno określić wiek bliźniaków, ale na fotografii mogą mieć koło trzech-czterech lat.

Tych dwóch fantastycznych facetów ma dzisiaj urodziny. Nie wyglądają już tak jak na zdjęciu, ale pozwolili mi je tu wrzucić. 10 lat to już poważny wiek - napisała Aneta Zając i dodała kilka hashtagów.
 

Przeczytaj również: Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem synów i partnera, którzy gotują dla niej posiłek. "Ja mam wolne". Fanka: Zazdroszczę

Pod zdjęciem posypały się oczywiście urodzinowe życzenia. Fani aktorki zachwycili się też archiwalną fotografią Michała i Roberta.

Wszystkiego najlepszego!
Bliźnięta to prawdziwy cud! Spełnienia marzeń!
Twixy są cudem, to prawda - odpisała Aneta Zając.
Krasnale - napisała jedna z fanek.
Taak, uwielbiam to zdjęcie - odpisała aktorka.

My również przyłączamy się do urodzinowych życzeń!

Michał i Robert są synami Anety Zając z jej związku z Mikołajem Krawczykiem. Ostatnio tata bliźniaków świętował urodziny swojej najmłodszej pociechy. Przy okazji pokazał aktualne zdjęcie synów. Zobaczcie, jacy są już duzi!

Więcej: Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak świętują urodziny córki. Przy okazji pokazali synów aktora. Ale wyrośli!