Aneta Zając zachwyca w idealnie dopasowanej sukience. Komplementom nie ma końca. "Rakieta! Olśniewająca!"

Aneta Zając opublikowała zdjęcie w czarnej, obcisłej sukience. Jej figura prezentuje się świetnie.

Aneta Zając największą popularność zyskała dzięki roli Marysi Radosz w serialu "Pierwsza miłość". Mimo że teraz rzadko występuje w telewizji i głównie skupia się na wychowaniu dwóch synów, nadal cieszy się dużą rozpoznawalnością i sporą rzeszę fanów. Nie więc dziwnego, że bacznie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych, w których jest bardzo aktywna. Jej ostatnie zamieszczone zdjęcie na Instagramie wywołało niemały zachwyt. Wszyscy zwrócili uwagę na szczupłą sylwetkę aktorki.

ZOBACZ TAKŻE: Aneta Zając po raz pierwszy opublikowała zdjęcie nowego partnera. Ukochany zabrał jej synów na spacer

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

Aneta Zając zachwyca figurą. "Kobieta rakieta"

Na opublikowanym zdjęciu Aneta Zając zapozowała w obcisłej, czarnej sukience, która podkreśliła jej piękne kobiece kształty. W takiej wystrzałowej kreacji pojawiła się kilka dni temu na planie spotu wiosennej ramówki.

 

Internauci, podobnie jak my, są pod wrażeniem. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów i ciepłych słów.

Wyglądasz olśniewająco"
Normalnie rakieta kobieta.
W tej sukience wygląda Pani zjawiskowo.
Pięknie się pani prezentuje w tej sukience - komentowali.

Można śmiało powiedzieć, że na ostatnich zdjęciach aktorka wręcz promienieje. Możliwe, że jest to zasługa nowego partnera Anety, który dosyć niedawno pojawił się w jej życiu. Gwiazda jednak konsekwentnie ukrywa tożsamość mężczyzny, dlatego niewiele o nim wiadomo. Mimo to życzmy dużo szczęścia.

ZOBACZ TEŻAneta Zając pochwaliła się zdjęciem synów i partnera, którzy gotują dla niej posiłek. "Ja mam wolne". Fanka: Zazdroszczę

Więcej o: