Nergal wspiera Andrzeja Piasecznego i pozdrawia ze szczepienia: ***** *** i Konfederację!

Adam Darski, znany jako Nergal, postanowił skomentować słowa posła Bolesława Piechy, który zarzucił Piaskowi "kozaczenie". Muzyk wspiera przyjaciela i publikuje nagranie ze szczepienia na COVID-19. "Nie słuchajcie covidiotów".

Andrzej Piaseczny od paru dni przebywa w szpitalu z powodu zakażenia koronawirusem. Artysta podzielił się z internautami nagraniem, na którym ostrzega wszystkie osoby nieprzestrzegające obostrzeń. Piaska wspiera wiele osób, ale też nie ominęły go słowa krytyki. Jedną z osób, która zarzuciła muzykowi, że "troszeczkę kozaczył" był poseł PiS Bolesław Piecha. Posłowi zapewne chodziło o sławną już imprezę Andrzeja Piasecznego, na której znaleźli się również Nergal i Majka Jeżowska. Do sieci wyciekło nagranie, na którym muzyk krzyczy "J***ć PiS i Konfederację". W jego obronie szybko stanął Adam Darski. 

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. Wokalista opublikował nagranie z oddziału

Nergal wspiera Andrzeja Piasecznego

Adam Darski jest wieloletnim przyjacielem Piaska, więc nic dziwnego, że gdy usłyszał posła zarzucającego wokaliście kozaczenie, szybko to skomentował. Nergal, jak zawsze, nie przebierał w słowach i wspomniał imprezę urodzinową artysty, gdzie Andrzej Piaseczny wykrzykiwał słynne hasło składające się z ośmiu gwiazd.

Zdrowiej mój przyjacielu, nieśmiertelny i silniejszy niż kiedykolwiek. ***** *** i Konfederację, i cały ten w ciemię bity konserwatywny k***idół - napisał.

Ponadto na Facebooku opublikował wideo, na którym widać, że został zaszczepiony. Namawia do tego też innych, bo wie, że tylko wtedy skończy się epidemia. Adam Darski z powodu przebytej choroby nowotworowej należy do osób w dużej grupie ryzyka.

Nie słuchajcie covidiotów. Przyjmijcie swoją szczepionkę tak szybko, jak to możliwe. Pokonajmy razem tego wirusa raz na zawsze. To nic nie boli. Zachęcam was, zróbcie to, gdy tylko będziecie mieli okazję. Wszyscy mamy już dosyć lockdownu; miejmy to już za sobą - czytamy.

Warto wspomnieć, że 11 marca ruszyła rejestracja osób wieku 69 lat. Jest wprowadzony specjalny harmonogram rejestracji, o którym możecie przeczytać na stronie www.pacjent.gov.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.