Edyta i Cezary Pazurowie wyjechali w podróż poślubną na rajską wyspę. Opłacało się zbierać piątaki. "Zasłużyliśmy na to"

Edyta i Cezary Pazurowie realizują właśnie swoje marzenia o podróży poślubnej. Małżeństwo wyjechało na wakacje na rajskie Malediwy. Co za widoki!

Po 13. latach małżeństwa Edyta i Cezary Pazurowie w końcu wyjechali w podróż poślubną. Para wybrała Malediwy, czyli ostatnio bardzo popularny kierunek wśród polskich celebrytów. Filmowy „Kiler” i jego żona mogą teraz odpocząć w promieniach słońca i zdystansować się od świata show-biznesu.

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Martyna Gliwińska chwali syna: Codziennie mnie zaskakuje.Martyna Gliwińska chwali syna: Co dzień mnie zaskakuje. "Rośnie przystojniak"

Cezary Pazura i Edyta Pazura wyjechali na rajskie wakacje

Edyta i Cezary Pazurowie korzystają z pięknej aury na Malediwach. Edyta opublikowała na swoim InstaStories nagranie, na którym spaceruje wraz z mężem w słomianym kapeluszu i letniej sukience.

Pokażę Ciebie, bo tak pięknie wyglądasz. Zawsze mi się podobasz, a dzisiaj wyjątkowo - mówi na filmie Cezary Pazura.

Aktor zażartował, że Edyta jest w raju, bo spędza wakacje właśnie z nim, czym wyraźnie rozbawił ukochaną.

Zasłużyliśmy na to - stwierdziła Edyta Pazura.

Poza filmem Edyta opublikowała kilka kadrów z ich rajskich wakacji, które zobaczycie w galerii nad tekstem. Z kolei Cezary Pazura opublikował nagranie tuż po wylądowaniu na Malediwach. Widać na nim, że na rajskiej wyspie również obowiązują obostrzenia. Mimo że obydwoje podróżują w maseczkach, to promienieją z radości. 

Edyta Pazura i Cezary Pazura zbierali na podróż „piątaki”

Edyta Pazura zdradziła ostatnio, że na podróż poślubną oszczędzała przez 13 lat. Jak się okazuje, miała na to specjalny sposób. Sekret tkwił w konsekwentnym wyjmowaniu ze swojego portfela monet pięciozłotowych i wrzucaniu ich do skarbonki.

Co można kupić za pięć złotych? Na przykład podróż poślubną. Jak to możliwe? A no tak, że od trzynastu lat wrzucamy do wielkiej skarbonki wszystkie monety pięciozłotowe, które mamy w portfelach. I tak oto przed nami w końcu nasz „tydzień miodowy” za tak zwanego piątaka - napisała na Instagramie.

Jennifer Lopez, Alex RodriguezRodriguez odniósł się do doniesień o rozstaniu z Lopez. Wymowny komentarz

Mamy nadzieję, że po tylu latach konsekwentnego odkładania „piątków”, wakacje na Malediwach okażą się niezapomniane.

Więcej o: