Małgorzata Rozenek w puchatych papuciach za tysiąc złotych i wełnianych skarpetach wybiera kotlety

Małgorzata Rozenek przyłapana przez paparazzi na zakupach spożywczych w papuciach i ciepłych skarpetach? Nic z tych rzeczy. "Perfekcyjna" sama pochwaliła się niecodzienną stylizacją.

Gwiazdy niejednokrotnie były przyłapywane w dresach i bez makijażu. Takie zdjęcia zazwyczaj udostępniają mediom paparazzi. Czasami jednak znane osoby same lubią pochwalić się nietypowymi - bardziej domowymi - strojami, które wybrały na miasto. I tak między innymi Edyta Pazura pokazywała już jakiś czas temu, że odwoziła dzieci do szkoły, a na piżamę zarzucała tylko cieplejszy płaszcz. Teraz to Małgorzata Rozenek postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których widać, że robi zakupy, mając na sobie buty przypominające bambosze.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek wie, jak wyprowadzić Majdana z równowagi. „Jest osobą niesympatyczną”

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek nie wytrzymała w trakcie wywiadu. Puściły jej nerwy

Małgorzata Rozenek w papuciach na zakupach

Małgorzata Rozenek lubi być w centrum uwagi i doskonale wie, co zrobić, żeby na jej instagramowym koncie zawrzało. I tak właśnie pochwaliła się zdjęciami z zakupów spożywczych. Po pierwsze "Perfekcyjna" zaskoczyła swoich fanów, pokazując im, że wybiera gotowe, sklepowe produkty i rozmyśla nad tym, czy kupić kotlety mielone, schabowe, a może pierogi.

Perfekcyjna Pani domu kupuje gotowce? - dopytywali fani.

Małgorzata Rozenek z synamiSyn Rozenek pozuje w spodniach, które sam uszył. Połączył je z marynarką "Perfekcyjnej"

Jednak to nie ta kwestia najbardziej zajęła fanów, ale stylizacja Rozenek. "Perfekcyjna" pojawiła się wszak w sklepie w papuciach (bamboszach?) i grubych ciepłych skarpetach. I choć z pewnością długo myślała nad taką stylizacją, to jednak ta wygląda niczym dzieło przypadku albo też nieuwagi celebrytki.

 

Nic więc dziwnego, że w komentarzach fani pytają, czy Rozenek zapomniała butów, czy wybiegła z domu po kotlety tak, jak stała?

Nie zdążyła pani butów włożyć?
W kapciach i z poduszką pod pachą - śmiali się fani, wskazując na równie puchatą, co buty, torebkę gwiazdy. 

Cóż, trzeba przyznać, że stylizacja niecodzienna. Okazuje się jednak, że wyjątkowa droga. Papucie Rozenek pochodzą z kolekcji marki Alameda Turquesa i kosztują ok. tysiąc złotych (240 euro).

Poznaj też: Szare Kapcie damskie w rozmiarze rozmiar 37!

bambosze Rozenekbambosze Rozenek Screen alamedaturquesa.com