Anna Lewandowska wzięła udział w "Domówce" Dowborów. Była bez makijażu i w dresie. Piękna!

Anna Lewandowska przyjęła zaproszenie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora do wzięcia udziału w "Domówce", transmitowanej na żywo. Mogliśmy podejrzeć, jak trenerka wygląda na co dzień.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama i codziennie zalewa swoich fanów pięknymi zdjęciami i motywującymi cytatami. Ostatnio świętowała Dzień Kobiet w odważnym wydaniu i w końcu pokazała twarze obu córek. Trenerka wzięła również udział w "Domówce" Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Zaprezentowała się w domowym wydaniu - w dresach i bez makijażu.

Zobacz wideo Klara eksperymentuje!

Anna Lewandowska wzięła udział w "Domówce" Dowborów. Była bez makijażu i w dresie. Piękna!

Ania Lewandowska postanowiła pokazać się fanom Koroniewskiej i Dowbora w domowej wersji. Trenerka miała rozpuszczone i lekko zmierzwione włosy, a na twarzy zero makijażu. Miała na sobie dres w jasnym, fioletowym kolorze. W tle możemy podejrzeć, jak wygląda jej mieszkanie. Kuchnia wydaje się spora, jest w niej mnóstwo miejsca do przechowywania.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram/joannakoroniewska

W ponad godzinnej rozmowie Anna Lewandowska opowiedziała również o swojej rodzinie. Razem z Robertem i dwiema córkami mieszkają na co dzień w Niemczech. Klara, starsza córka małżeństwa, chodzi już do przedszkola. Maciej Dowbor był ciekawy, jakim językiem posługuje się na co dzień.

Domyślam się, że rozmawiacie po polsku, ale Klara po niemiecku umie już coś?

"Lewa" zdradziła, że dziewczynka uczy się mówić aż w trzech językach.

Tak, po angielsku też, po niemiecku. Uczy się! Uczy się, ale mówi, bo chodzi do przedszkola.

To kolejny talent małej Klary. Ostatnio odkrywała tajniki chemii, dzielnie ćwiczy z mamą w domowej siłowni, a także potrafi samodzielnie pływać. Myślicie, że pójdzie w ślady swoich rodziców i skupi się na sporcie?