Anna Lewandowska świętuje Dzień Kobiet. Fanki zachwycone: Naprawdę piękne zdjęcie

Anna Lewandowska postanowiła w nietypowy sposób świętować Dzień Kobiet. Złożyła życzenia swoim fankom i opublikowała zdjęcie topless.

Anna Lewandowska jako trenerka i influencerka w Dzień Kobiet postanowiła złożyć życzenia wszystkim paniom i pokazać, że mogą żyć tak, jak tego chcą. Lewa zamieściła obszerny post na Instagramie, który opatrzyła swoim zdjęciem topless. 

Książę Harry, Meghan MarkleMeghan Markle pisała listy do rodziny królewskiej. Błagała by chronili księcia Harry'ego

Zobacz wideo Robert Lewandowski bawi się z Laurą

Anna Lewandowska pozuje topless

Anna Lewandowska od dawna wspiera kobiety i stara się pomóc im w dążeniu do upragnionej sylwetki. Jednak jej pomoc nie polega tylko na ułożeniu odpowiednich ćwiczeń, ale i wsparciu psychicznym. Zatem ten ważny dzień w roku nie mógł obejść się bez motywującego wpisu. Lewa w obszernym poście złożyła piękne życzenia wszystkim kobietom. Post opatrzyła romantyczną fotografią, na której pozuje topless wśród kwiatów

W naszym dniu chciałabym nam życzyć bycia dla siebie wzajemną inspiracją oraz motywacją do działania. Byśmy w chaosie rad i sugestii umiały żyć w oparciu o własne wartości, serce i intuicję. Byśmy nie musiały wybierać pomiędzy byciem mamą, partnerką czy świetnym pracownikiem, a łączyły te role, w których czujemy się spełnione i szczęśliwe. Byśmy zawsze umiały dbać o swoje potrzeby i rozwijały się zgodnie z własnymi ambicjami. Miejmy czas na czytanie książek i realizowanie swoich pasji. Zawsze zachowujmy zdrowy dystans, czerpiąc od innych to, co konstruktywne i wartościowe. Nie ulegajmy presji, szukajmy balansu. Nie bójmy się marzyć i tych marzeń spełniać! Marzenia naprawdę nas uskrzydlają. Nigdy niczego się nie bójmy. Kochane moje, życzę nam zawsze pewności i wiary w siebie. To nasz dzień, niech trwa cały rok. Bądźcie szczęśliwe. Ściskam Was!
 

Internautkom spodobały się nie tylko słowa, ale i zamieszczona fotografia. Licznie skomentowały post trenerki, pisząc wiele miłych słów. 

Ślicznie pani wygląda
Naprawdę piękne to zdjęcie.
Przepiękne słowa - komentują.

To nie pierwszy raz, kiedy trenerka dodała odważne zdjęcie. Do tej pory eksponowała głównie umięśniony brzuch i wyrzeźbione pośladki, ale jakiś czas temu zamieściła też zdjęcie w koronkowej bieliźnie.

Ponadto redakcja Plotka także dołącza się do życzeń. Oby kobiety nie musiały więcej walczyć o swoje prawa i spełniały wszystkie swoje marzenia.  

Meghan MarkleDawno niewidziany Archie na nowym wideo. Łatwo zgadnąć, do kogo jest bardziej podobny

Więcej o: