Krzysztof Ibisz przyłapany przez paparazzi na spacerze z narzeczoną. To pierwsze ich wspólne zdjęcia w sieci

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska przyłapani na wspólnym spacerze. To ich pierwsze wspólne zdjęcia w sieci.

Pod koniec lutego media obiegła informacja o tym, że Krzysztof Ibisz się zaręczył. Prezenterowi długo udawało się utrzymywać w tajemnicy, że jest związany z uczestniczką "Top Model" Joanną Kudzbalską. Nawet teraz, kiedy o ich związku zrobiło się naprawdę głośno, żadne z nich nie afiszuje się z relacją. W mediach społecznościowych zarówno Ibisza, jak i Kudzbalskiej próżno szukać wspólnych zdjęć. Nic więc dziwnego, że paparazzi obrali sobie ich za cel. 

Krzysztof Ibisz na spacerze z narzeczoną 

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zostali przyłapani na spacerze. Narzeczeni wyszli, by razem z psem dziennikarza - bulterierem Nicponiem - przejść się po jednym z warszawskich osiedli oraz po parku. Na niektórych ujęciach widać, że narzeczeni trzymają się za ręce. Na więcej czułości jednak sobie nie pozwolili, prawdopodobnie dlatego, że szybko dostrzegli, że są obserwowani przez paparazzo. Niemniej to pierwsze ich wspólne zdjęcia, które przedostały się do sieci. 

Kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza?

Joanna Kudzbalska pochodzi z Wrocławia. Kiedy dostała się do "Top Model", studiowała medycynę. Przerwała jednak naukę, żeby skupić się na modelingu. Pomimo udziału w show nie udało jej się zaistnieć w show-biznesie i skupiła się na ukończeniu studiów. Obecnie pracuje jako lekarz w jednym z warszawskich szpitali. 

ZOBACZ TEŻ: Antek Królikowski i Joanna Opozda przyłapani razem na stoku narciarskim. A jednak! Mamy zdjęcia paparazzi

Zobacz wideo Krzysztof Ibisz wpadł na obiad do byłej żony. Nie obyło się bez żartów

ZOBACZ TEŻ: Pożar w pałacu. Królowa wstrzymuje wydanie oświadczenia, książę Karol i książę William wstrząśnięci. "Wysadzili rodzinę"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.