Krzysztof Ibisz potwierdził zaręczyny: W te pogodne dni życzymy wszystkim pogody ducha. Z ukochaną zna się od dawna

Krzysztof Ibisz w rozmowie z Pudelkiem potwierdził plotki o zaręczynach. Popularny prezenter jest związany z byłą uczestniczką "Top Model", Joanną Kudzbalską.

Media obiegła informacja o zaręczynach Krzysztofa Ibisza. Prezenter miał kilka tygodni temu poprosić o rękę Joannę Kudzbalską, znaną z drugiego sezonu programu "Top Model". Aspirująca modelka zdążyła już pochwalić się w sieci pierścionkiem. Wszystko wskazuje na to, że to rzeczywiście biżuteria zaręczynowa. Ibisz w rozmowie z Pudelkiem między słowami potwierdził, że się zaręczył.

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz zaręczył się? Jego wybranką ma być uczestniczka "Top Model"

Krzysztof Ibisz potwierdził zaręczyny. Jego wybranką jest uczestniczka "Top model"

Portal pogratulował prezenterowi, na co ten odparł lakonicznie:

Dziękujemy. W te pogodne dni życzymy wszystkim pogody ducha i kwitnącej, pięknej miłości.
Zobacz wideo Krzysztof Ibisz wpadł na obiad do byłej żony. Nie obyło się bez żartów

Para długo ukrywała swój związek, co możemy wywnioskować ze zdjęć z wakacji udostępnianych w social mediach. 1 stycznia Joanna wstawiła na instagramowy profil fotografię dłoni, na której widać było piękny pierścionek z brylantem:

Wygląda na to, że rok 2021 jest początkiem nowej przygody – napisała przy fotografii wykonanej na tle bożonarodzeniowego drzewka.
 

Joanna Kudzbalska wzięła udział w drugiej edycji programu "Top Model". Pochodzi z Wrocławia, a w czasie trwania programu studiowała medycynę. Dziś pracuje jako lekarz w jednym z warszawskich szpitali powiatowych.

Choć jej związek z Krzysztofem Ibiszem dopiero wyszedł na jaw, dzięki instagramowym zdjęciom udało się ustalić, że para jakiś czas temu wypoczywała razem na Mykonos. Zarówno Ibisz, jak i Kudzbalska opublikowali w sieci malownicze fotografie z greckiej wyspy.

JOANNA KUDZBALSKAKim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza? To była uczestniczka programu "Top Model"

Krzysztofowi Ibiszowi i Joannie Kudzbalskiej gratulujemy zaręczyn.