Krzysztof Ibisz potwierdził zaręczyny: W te pogodne dni życzymy wszystkim pogody ducha. Z ukochaną zna się od dawna

Krzysztof Ibisz w rozmowie z Pudelkiem potwierdził plotki o zaręczynach. Popularny prezenter jest związany z byłą uczestniczką "Top Model", Joanną Kudzbalską.

Media obiegła informacja o zaręczynach Krzysztofa Ibisza. Prezenter miał kilka tygodni temu poprosić o rękę Joannę Kudzbalską, znaną z drugiego sezonu programu "Top Model". Aspirująca modelka zdążyła już pochwalić się w sieci pierścionkiem. Wszystko wskazuje na to, że to rzeczywiście biżuteria zaręczynowa. Ibisz w rozmowie z Pudelkiem między słowami potwierdził, że się zaręczył.

Krzysztof Ibisz potwierdził zaręczyny. Jego wybranką jest uczestniczka "Top model"

Portal pogratulował prezenterowi, na co ten odparł lakonicznie:

Dziękujemy. W te pogodne dni życzymy wszystkim pogody ducha i kwitnącej, pięknej miłości.
Zobacz wideo Krzysztof Ibisz wpadł na obiad do byłej żony. Nie obyło się bez żartów

Para długo ukrywała swój związek, co możemy wywnioskować ze zdjęć z wakacji udostępnianych w social mediach. 1 stycznia Joanna wstawiła na instagramowy profil fotografię dłoni, na której widać było piękny pierścionek z brylantem:

Wygląda na to, że rok 2021 jest początkiem nowej przygody – napisała przy fotografii wykonanej na tle bożonarodzeniowego drzewka.
 

Joanna Kudzbalska wzięła udział w drugiej edycji programu "Top Model". Pochodzi z Wrocławia, a w czasie trwania programu studiowała medycynę. Dziś pracuje jako lekarz w jednym z warszawskich szpitali powiatowych.

Choć jej związek z Krzysztofem Ibiszem dopiero wyszedł na jaw, dzięki instagramowym zdjęciom udało się ustalić, że para jakiś czas temu wypoczywała razem na Mykonos. Zarówno Ibisz, jak i Kudzbalska opublikowali w sieci malownicze fotografie z greckiej wyspy.

Krzysztofowi Ibiszowi i Joannie Kudzbalskiej gratulujemy zaręczyn.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.