Polsat chce postawić na nowe twarze? Padły nazwiska. "Zagrożony jest Maciej Dowbor". Nie tylko on [PLOTEK EXCLUSIVE]

Ostatnio media obiegła informacja, że gwiazdy Polsatu zaczęły obawiać się o swoją przyszłość. Nam udało się dowiedzieć, że Nina Terentiew ma nowych doradców, którzy chcą postawić na nowe twarze.

Telewizja Polsat od lat stawia na te same znane i lubiane twarze. Wiadomo, że ze stacją kojarzą się przede wszystkim Paulina Sykut, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor czy Piotr Gąsowski. Nasz informator zdradził jednak, że dyrektorka programowa Polsatu, Nina Terentiew, myśli o zmianach w obsadzie.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli udział w proteście przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego

Polsat postawi na nowe twarze?

Udało nam się dowiedzieć, że Nina Terentiew ma nowych doradców, którzy proponują jej, by postawiła na nowe twarze. Nie oznacza to, że już nie zobaczymy ulubionych gwiazd na ekranach Polsatu. Niektórzy faktycznie powinni obawiać się o swoje posady, inni natomiast mają bezpieczne pozycje.

W Polsacie rządzi cały czas Nina. Krzysztof Ibisz jest bezpieczny - plan jest taki, że będą same młode gwiazdy i jedna doświadczona, od której młodzi się będą uczyć. Zagrożony jest Maciej Dowbor i Agnieszka Hyży. Nie ma wobec nich nowych planów. Nina ma nowych doradców i to oni jej doradzają w kwestii odmłodzenia wizerunku gwiazd. Ale do niej należy ostatnie słowo - powiedział nam informator.

Warto zauważyć, że w tym roku Maciej Dowbor nie poprowadził imprezy sylwestrowej w Polsacie. Na razie nie pozostaje jednak nic innego, jak obserwować sytuację i czekać na rozwój wydarzeń. Niedługo Polsat zaprezentuje nową ramówkę i już wtedy sporo się wyjaśni. Wiemy, że w nagraniach brały udział takie gwiazdy jak Paulina Sykut, Ewa Wachowicz, Magdalena Narożna czy aktorki z serialu "Przyjaciółki" - Małgorzata Socha, Joanna Liszowska oraz Anita Sokołowska. Na planie spotu zabrakło jednak czwartej serialowej bohaterki - Anki, w którą wciela się Magda Stużyńska. Fakt ten głęboko zaniepokoił fanów.

Przeczytajcie więcej: Gwiazdy "Przyjaciółek" bez serialowej Anki w spocie Polsatu. Fani boją się, że zabraknie jej w nowym sezonie. Odpowiedziała

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.