Kinga Rusin w bikini. Fani zachwyceni figurą dziennikarki: Ale jaki brzuch

Kinga Rusin wypoczywa z ukochanym na Malediwach i chwali się zdjęciami w bikini. Trzeba przyznać, że dziennikarka wygląda doskonale.

Kinga Rusin i jej wieloletni partner, Marek Kujawa, wyjechali na Malediwy już w listopadzie 2020 roku. Nic nie wskazuje na to, że zakochanym spieszy się z powrotem do Polski. I nie ma się czemu dziwić - oboje zażywają kąpieli słonecznych i mogą pracować zdalnie. Rusin jakiś czas temu pochwaliła się wszak, że swoimi biznesami zarządza z plaży. Znajduje też czas, by komentować polską rzeczywistość polityczną i to w formie poetyckiej. Na szczęście była gospodyni "Dzień Dobry TVN"  potrafi wygospodarować też czas na odpoczynek - na jednym z ostatnich zdjęć, które opublikowała, widać, jak opala się w bikini. 

Kinga RusinKinga Rusin opublikowała wiersz. Uderza w polityków, kościół i TVP

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"

Kinga Rusin w bikini

Kinga Rusin już wiele razy chwaliła się kadrami, na których widać, jak prezentuje się w bikini. Na najnowszej fotografii, której tłem jest błękit nieba i lazurowa woda, widać, że dziennikarka jest w wyśmienitej formie. Uwagę zwraca nie tylko jej opalenizna, ale też smukła sylwetka, zwłaszcza płaski i umięśniony brzuch. Widać, że Kinga Rusin nie folguje sobie na wakacjach i trzyma się diety. Wygląda też na to, że wyjazd nie spowodował, że odpuściła sobie ćwiczenia. 

 

Fani komentują

W komentarzach pod postem nie brak komplementów - internauci zwracają uwagę zwłaszcza na brzuch prezenterki.

Ale jaki brzuch.
Piękna jak zawsze.
Piękne ciało, widać, że Pani nad nim pracowała - chwalili. 

Kinga Rusin, Agustin EgurrolaRusin komentuje przejście Agustina Egurroli do TVP. Dodała pełen sarkazmu post

I faktycznie, Kinga Rusin prezentuje się kapitalnie. 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska pozuje w bikini, a mała Emilka całuje jej ciążowy brzuszek: Tak się rodzi miłość między rodzeństwem

POLECAMY: Justyna Steczkowska wspięła się na drzewo, by zapozować w bikini. "Zawsze chciałam być Janą z Dżungli". Znalazła swojego Tarzana

Więcej o: