Justyna Steczkowska wspięła się na drzewo, by zapozować w bikini. "Zawsze chciałam być Janą z Dżungli". Znalazła swojego Tarzana

Justyna Steczkowska pochwaliła się kilkoma zdjęciami z wakacji. Na jednym z nich pozuje między drzewami i porównuje się do dziewczyny Tarzana.

Mimo szalejącej pandemii koronawirusa gwiazdy coraz chętniej decydują się na wyjazdy w najdalsze zakątki świata. Najpopularniejszym kierunkiem wśród celebrytów jest meksykańskie Tulum, gdzie obecnie wypoczywa jeszcze Doda, Natalia Siwiec, Blanka Lipińska czy Marcelina Zawadzka. Równie chętnie wybieranym celem podróży jest Zanzibar. Właśnie tam urlop spędza Justyna Steczkowska w towarzystwie syna.

DodaDoda próbuje złapać stopa w Meksyku. Fani jednak zwrócili uwagę na drugi plan

Justyna Steczkowska w stroju kąpielowym wygina się na drzewach

Justyna Steczkowska z początkiem lutego zdecydowała się wylecieć na zagraniczny urlop. Po fotkach, które zamieszcza w mediach społecznościowych, wnosimy, że nie tylko tam odpoczywa, ale również pracuje na planie sesji zdjęciowych lub teledysków. Nie brakuje również zdjęć pięknych widoków, a także piosenkarki w bikini. Na najnowszym z nich Justyna Steczkowska pozuje wśród drzew niczym dziewczyna Tarzana.

'Rozenek cudnie chudnie'. Małgorzata Rozenek-Majdan planuje zmniejszyć biustRozenek chce zmniejszyć biust: Już mi się znudził

Zawsze chciałam choć przez chwile być Janą z Dżungli spotkać Tarzana. No i proszę, udało się. Spójrz na następne zdjęcie - napisała pod postem.

Oczywiście "spotkanym Tarzanem" okazał się syn wokalistki - Leon Myszkowski, który towarzyszy jej podczas wakacji. Internauci docenili jej poczucie humoru, jednak zdecydowana większość z nich komplementowała jej figurę.

 
Wow. Figura marzenie.
Kobieta petarda! Sylwetka godna pozazdroszczenia.
Piękna jak zawsze. Nie mogę się napatrzeć - pisali pod zdjęciem.

Trudno się z nimi nie zgodzić.

Zobacz wideo Jak wakacje spędzają polskie gwiazdy?

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Kammel wspomniał Wojciecha Młynarskiego, ale szybko to usunął. Paulina Młynarska to wyłapała. Dogryza Kurskiemu