"Rolnik szuka żony". Marek Walczak został dziadkiem, a jeszcze niedawno urodził mu się syn

Marek Walczak z trzeciej edycji "Rolnik szuka żony" przekazał mediom radosną wiadomość. Rolnik poinformował, że urodził mu się wnuk.

Marek Walczak, uczestnik trzeciej edycji popularnego programu "Rolnik szuka żony" pochwalił się radosną nowiną. Rolnik właśnie został dziadkiem. Jego córka Karolina urodziła syna. 

Marek Walczak z rodziną"Rolnik szuka żony". Marek z 3. edycji w zły sposób kąpie syna. Mógł zrobić mu krzywdę

Marek Walczak został dziadkiem. W ubiegłym roku urodził mu się syn. Mały Franek będzie wujkiem!

Rolnik zdecydował się potwierdzić tę informację w rozmowie z portalem Pomponik.pl.

Od kilku dni jesteśmy najszczęśliwszymi chłopakami na świecie. Wujek, dziadek i Jelonek pozdrawiają świat- wyznał portalowi Pomponik.pl.

Marek Walczak z partnerkąMarek z 3. edycji "Rolnik szuka żony" zostanie ojcem? Fani patrzą na TO zdjęcie i są zgodni

Również znajomy rolnika w rozmowie z portalem przyznał, że Marek świetnie poradzi sobie w roli dziadka, bowiem jako ojciec małego Franka ma już doświadczenie w opiece nad dzieckiem

Marek jest najszczęśliwszym facetem pod słońcem. To świetny ojciec i z pewnością będzie kochającym dziadkiem.

Wujkiem wnuczka rolnika będzie jego własny syn Franek. Chłopiec przyszedł na świat w ubiegłym roku i jest owocem relacji Marka Walczaka z 31-letnią partnerką Julką Chmielewską. Para poznała się po zakończeniu telewizyjnego show i od tamtej pory tworzą szczęśliwą rodzinę. Problemu nie stanowi nawet dzieląca ich spora różnica wieku, bowiem Marek Walczak jest starszy od swojej ukochanej aż o 18 lat. 

Co więcej, związek z Julką Chmielewską zmotywował rolnika do poczynienia istotnych zmian w swoim życiu. Marek Walczak postanowił sprzedać stary Folwark Knopin  i osiedlić się w gospodarstwie koło Gietrzwałdu. Okoliczni mieszkańcy chętnie zaopatrują się u niego między innymi w wytarzane przez rolnika sery.

Zobacz wideo Najdziwniejsze zadania gwiazd w Kole Plotka
Więcej o: