Jej ojciec ma majątek o wartości 15 miliardów złotych. Kim jest Karolina Sołowow, córka najbogatszego Polaka?

Michał Sołowow znalazł się w tym roku po raz kolejny na szczycie rankingu najbogatszych Polaków według "Forbesa". Być może nie każdy wie, że miliarder ma córkę, która działała w różnych branżach. Odnalazła też prawdziwą miłość. Kim jest Karolina Sołowow?

Michał Sołowow z Kielc jest obecnie najbogatszym Polakiem w kraju. Równie ciekawą postacią, co biznesmen, jest jego córka Karolina Sołowow.

Halinka Jaksa z 'Sanatorium miłości', Małgorzata Tomaszewska w studiu TVPHalinka z "Sanatorium miłości" w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie oburzeni

Zobacz wideo Gdzie byłaby Joanna Przetakiewicz, gdyby nie związek z Janem Kulczykiem? "To była wielka miłość"

Kim jest córka miliardera Karolina Sołowow?

Karolina Sołowow mimo ogromnych wpływów ojca stara się pracować na własne nazwisko. Kobieta ma za sobą doświadczenie w pracy biurze architektonicznym oraz firmie North Food zajmującej się prowadzeniem restauracji. 

Sołowow dziś przede wszystkim prowadzi swoją Fundację Fabryki Marzeń, która wspiera młode talenty w realizowaniu pasji. Pomaga w przygotowaniach młodych ludzi na rynku pracy, wspierając przy tym ich rozwój.

Karolina Sołowow i Rafał Sonik - między zakochanymi jest 19 lat różnicy

Pasją Sołowow - podobnie jak jej ojca - są rajdy samochodowe. To właśnie dzięki nim odnalazła swoją miłość i życiowego partnera - rajdowca Rafała Sonika. Pomiędzy parą jest 19 lat różnicy, co absolutnie nie przeszkadza dwójce zakochanych w rozwijaniu uczucia. 

Życie romantyczne Karoliny przed poznaniem Sonika było dosyć burzliwe. Kobieta jako 19-latka po raz pierwszy została mamą, ale rozstała się z ojcem dziecka. Kilka lat później urodziła kolejne dziecko ze swoim drugim wybrankiem. Niestety, ta relacja również się zakończyła. Szczęście znalazła u boku Sonika, o czym opowiedziała w wywiadzie dla "Pani".

Związek z Rafałem zaczął się w jednym z trudniejszych momentów w moim życiu. Kiedy cztery lata temu poznaliśmy się bliżej, nie byłam pewna, czy to czas na nowe uczucie. On jednak szybko pomyślał o nas bardzo poważnie i otoczył opieką. Był przy mnie. Nasza bliskość budowała się w oparciu o prawdziwe, niełatwe sprawy, ale to właśnie ją scementowało. Oczywiście nie bez znaczenia jest charyzma Rafała. Oczarował mnie

Edyta Górniak wyznała, że była o krok przed zawałemEdyta Górniak była "o krok od zawału"? Diwa dziękuje pandemii: Uratowała mi życie

Równie pięknie o ich związku mówi Rafał Sonik:

Karolina, w której się dość nieoczekiwanie zakochałem, stała się moją nadzieją na rodzinę i dziecko, którego brakowało mi, aby życie było kompletne. Owszem, trochę późno, ale bez desperacji. (...) Znałem jej sytuację. Wiedziałem, że ma córkę i syna z poprzednich związków i że cała trójka potrzebuje bezpiecznego domu bez szalejących emocji

Karolina tworzy udany związek z Rafałem Sonikiem, wychowując dwójkę dzieci z poprzednich związków - sześcioletnią córkę i jedenastoletniego syna.