Wiktoria Gąsiewska w krótkich czarnych włosach i ostrym makijażu. Wygląda jak... Kris Jenner? Fani mają kilka typów

Wiktoria Gąsiewska wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym zupełnie nie przypomina siebie. Internauci uruchomili wyobraźnię i porównywali ją do polskich oraz zagranicznych gwiazd.

Wiktoria Gąsiewska wrzuciła na Instagram zdjęcie z sesji zdjęciowej. Aktorka wygląda tam zupełnie inaczej niż zwykle. Ma na głowie perukę, a na twarzy mocny i wyrazisty makijaż. W takiej stylizacji też jej dotychczas nie widzieliśmy. Sami zobaczcie.

Wiktoria Gąsiewska nie do poznania

Wiktoria Gąsiewska pokazała na Instagramie kilka ujęć z sesji zdjęciowej. Na pierwszy rzut oka blondwłosa aktorka o dosyć niewinnej urodzie jest nie do poznania. Czarne, krótkie włosy, mocno podkreślone oko i stylizacja, ograniczona w zasadzie do marynarki, sprawiają, że nie przypomina samej siebie. Uprzedzając jednak pytanie fanów, aktorka potwierdziła w opisie ujęcia, że to na pewno ona. Na fotce siedzi ze skrzyżowanymi nogami na planie i robi miny, które dodatkowo sprawiają, że ciężko ją rozpoznać. 

Yas, it’s Me (tłum. tak, to ja) - podpisała zdjęcie na Instagramie.
 

Wiktoria nie zdradziła jednak, co było powodem tak zaskakującej charakteryzacji. Zapewne wkrótce przekonamy się, czy wcieliła się w jakąś nową rolę, czy może zaprezentowana stylizacja to jedynie przygotowania do sesji zdjęciowej. Fani są jednak zdania, że gdyby chciała się do kogoś upodobnić, z pewnością mogłaby zagrać Tatianę Okupnik, Miley Cyrus czy... Kris Jenner.

Myślałam, że to Tatiana Okupnik.
Jak Tokio z "Domu z papieru".
Na drugim jak Christina Aguilera.
Nie wiem dlaczego, ale widzę tu Kris Jenner.
Jak Miley Cyrus, tylko czarna wersja - porównywali fani.

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska instagram.com@wiktoria_gasiewska

Też dostrzegacie podobieństwo do kogoś znanego?

Zobacz też: Wiktoria Gąsiewska zdradziła sposób na gładką i rozświetloną cerę. Wystarczy maseczka z dodatkiem tego produktu

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska ma grzywkę!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.