Zapytaliśmy Magdę Gessler, jak spełnia się w roli babci. Lara będzie zaskoczona taką odpowiedzią [PLOTEK EXCLUSIVE]

Magda Gessler pojawiła się na wiosennej ramowce TVN-u. W rozmowie z Plotkiem w żartobliwy sposób stwierdziła, że Lara nie dopuszcza jej do wnuczki.

Lara Gessler jesienią ubiegłego roku po raz pierwszy w życiu została mamą. Dokładnie 21 października na świecie pojawiła się córka Nena, która jest owocem jej miłości z Piotrem Szelągiem. Mama czteromiesięcznej córki chętnie relacjonuje swoje macierzyństwo w mediach społecznościowych. Niedawno chwaliła się rodzinnymi zdjęciami i nagraniami z wakacji na jednej z hiszpańskich wysp. Czasami pokazuje również spotkania Neny z babcią, czyli z Magdą Gessler. W związku z pandemią restauratorka stara się jednak ograniczać kontakt z wnuczką. 

Magda Gessler o byciu babcią: Lara nie dopuszcza mnie do wnuczki 

Kilka dni temu odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVN, na której jedną z największych gwiazd była Magda Gessler. Prowadząca "Kuchenne Rewolucje" w rozmowie z Plotkiem opowiedziała o swoich relacjach z wnuczką i córką. Ponoć Lara Gessler "nie dopuszcza" matki do wnuczki.

Nie jestem żadną babcią, bo moja córka do mojej wnuczki mnie nie dopuszcza. Jest absolutnie dyktatorką, panną i robi to, co chce. Żadną babcią nie jestem, bo ona mną rządzi - mówiła żartobliwie Magda Gessler w rozmowie z naszym reporterem.
Zobacz wideo

Magda Gessler pojawia się na wielu planach zdjęciowych i dbając o zdrowie najbliższych, ogranicza z nimi kontakt. Restauratorka wyznała jednak, że już niedługo zobaczmy się z rodziną, a kolejne zdjęcie z wnuczką wyląduje na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler i jej mąż mają piękne mieszkanie. Króluje drewno. Uwagę przyciąga makata, która wisi na ścianie w salonie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.