Marcelina Ziętek pokazała romantyczne zdjęcie z Piotrem z okazji walentynek. A co u Justyny Żyły? Ma nową fryzurę

Była żona i obecna partnerka Piotra Żyły pokazały w sieci, jak spędzają walentynki. Marcelina Ziętek pochwaliła się bukietem od ukochanego i pokazała ich wspólne zdjęcie, a Justyna Żyła zaprezentowała internautom swój nowy look.

Justyna i Piotr Żyłowie po medialnym rozwodzie starają się ułożyć sobie życie na nowo. Skoczek związany jest z aktorką serialu "19+" Marceliną Ziętek, a Justyna jeszcze niedawno chętnie chwaliła się na instagramowym profilu relacją z tajemniczym mężczyzną. Od czasu do czasu komentuje także związek byłego męża. 

Tak Justyna Żyła i Marcelina Ziętek spędzają walentynki. Nowa fryzura i kwiaty od ukochanego

Panie zdążyły pokazać swoim fanom jak spędzają tegoroczne walentynki. Marcelina Ziętek dostała od Piotra prezent - bukiet róż, który przyniósł jej do łóżka. Aktorka wstawiła na InstaStories relację, w której napisała:

Kiedy w walentynki dostajesz kwiaty do łóżka. Dziękuje mój słodki Walenty - czytamy pod nagraniem, na którym pozuje z różami.

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek Instagram/marceepan

Na instagramowej tablicy Marceliny pojawiło się też zdjęcie, na którym całuje ukochanego. Niestety, twarz mężczyzny została zasłonięta wielką emotką serca.

 

Dla Justyny Żyły walentynki stały się okazją do pochwalenia się metamorfozą. Była żona sportowca zmieniła fryzurę i zaprezentowała się fanom w nowej odsłonie. Przy okazji podkreśliła, że nie poddawała się kolejnym zabiegom medycyny estetycznej:

Miłego dnia. PS. nie, nie powiększyłam znów ust (choroba mnie jeszcze trzyma) - napisała w relacji.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła Instagram/justynazyla

Warto przypomnieć, że związek Piotra i Marceliny wciąż się rozwija. Skoczek kupił niedawno nowy dom, w którym podobno zamieszkał ze swoją partnerką. 

Zobacz też: Piotr Żyła kupił dla siebie i ukochanej dom. Wiadomo, gdzie znajduje się nowe lokum. Tę miejscowość wybrał nieprzypadkowo

Justyna Żyła również nie próżnuje i niedawno pochwaliła się, że została florystką. Zaczęła zbierać na Instagramie pierwsze zamówienia i przyznała, że nowy biznes to spełnienie jej marzeń. Nie zrezygnowała także ze swojej kulinarnej pasji - wciąż pokazuje na instagramowym profilu zdjęcia dań.

Zobaczcie, jak była żona i obecna partnerka Piotra Żyły spędzają walentynki. Trzeba przyznać, że obie panie wyglądają na zadowolone.

Więcej o:
Copyright © Agora SA