Bartłomiej Misiewicz ma nową partnerkę. "Jestem zauroczony, chyba z wzajemnością". Zdradził, jak spędzą Walentynki [PLOTEK EXCLUSIVE]

Bartłomiej Misiewicz jest zakochany. Były polityk pochwalił się zdjęciem z partnerką w mediach społecznościowych, a nam opowiedział nieco więcej o nowej relacji.

Pod koniec 2020 roku Bartłomiej Misiewicz w rozmowie z Plotkiem zdradził, że jest singlem. Miał być ślub, a zakończyło się rozstaniem. Minęło kilka miesięcy, a nowy rok rozpoczął się dla niego bardzo romantycznie. Misiewicz bowiem znów jest zakochany. Dowiedzieliśmy się, jakie para ma plany na zbliżające się Walentynki.

WalentynkiWalentynki. Romantyczne życzenia i wierszyki, które wzruszą twoją drugą połówkę

Zobacz wideo Te pary dały sobie kolejną szansę

Bartłomiej Misiewicz ma nową partnerkę. "Jestem zauroczony, chyba z wzajemnością". Zdradził, jak spędzą Walentynki

Były polityk udostępnił na Instagramie zdjęcie z tajemniczą blondynką. Nie widać twarzy kobiety dokładnie, ponieważ - zgodnie z przepisami - zasłoniła nos i usta. Misiewicz zdecydował się podpisać fotkę nieco tajemniczo, jednak zdradzając, że coś romantycznego dzieje się w jego życiu.

Jeden dzień do Walentynek - cieszył się.
 

Postanowiliśmy skontaktować się z Misiewiczem, aby dowiedzieć się, kim jest kobieta ze zdjęcia. Potwierdził nam, że łączy ich uczucie, które powoli staje się coraz bardziej poważne.

Rzeczywiście jestem szczęśliwie zauroczony i chyba z wzajemnością.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska pochwaliła się zimowym ogrodem. Jak bajecznie!

Były polityk zdradził również, co zaplanowali na walentynkowy weekend. Okazuje się, że chcą skupić się wyłącznie na sobie.

A plany, cóż, jak widać, spędzamy romantyczny weekend w Tatrach, w Zakopanem. Bez telefonów, bez znajomych, bez pracy. Sami we dwoje, bez poczucia trosk i czasu - powiedział w rozmowie z Plotkiem.

Myślicie, że to poważne uczucie? Jakiś czas temu sam Misiewicz zdradził, że przez areszt się zmienił. "Nauczyłem się pokory, pracowałem nad sobą". Pozostaje nam czekać na rozwój nowej relacji.

Warto mieć na uwadze, że pandemia koronawirusa wciąż trwa, więc warto zachować sporą rozwagę, jeśli chodzi o podróżowanie, także jeśli chodzi o wyjazdy do Zakopanego, które ostatnimi czasy przeżywa oblężenie. 

ZOBACZ TEŻ: Zakopane. Pierwszy weekend po zluzowaniu obostrzeń. Najazd turystów, nocne tańce na Krupówkach

Więcej o: