Anna Starmach podkreśla ciążowy brzuch i śmieje się: Ktoś tu się zamienia w pączusia

Anna Starmach z "MasterChefa" niedawno oznajmiła fanom, że spodziewa się drugiego dziecka. Tym razem pochwaliła się na Instagramie ciążowym brzuszkiem. Jest już naprawdę sporych rozmiarów.

Anna Starmach z "MasterChefa" w grudniu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Teraz pokazała zdjęcie, na którym prezentuje pokaźnych rozmiarów brzuszek. Widać, że już wkrótce urodzi. Na swoim koncie na Instagramie napisała, co myśli o obecnym stanie.

Anna Starmach z "MasterChefa" pozuje w ciąży

Jurorka "MasterChefa" Anna Starmach dwa miesiące temu poinformowała fanów, że jest w ciąży. Od 2012 roku ocenia początkujących kucharzy i cukierników w programie "MasterChef" oraz jego dziecięcej wersji, "MasterChefie Junior". O życiu prywatnym nie mówi zbyt wiele, jednak wiadomo, że od trzech lat jest szczęśliwą mężatką. We wrześniu 2017 roku wyszła za Piotra Kuska, a trzynaście miesięcy później na świat przyszła ich córka, Jagna. Na początku grudnia kucharka pochwaliła się, że wkrótce urodzi kolejne dziecko.

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Ania Starmach co jakiś czas przypomina fanom o swoim obecnym stanie i wśród zdjęć wykonanych przez nią potraw na Instagramie możemy zauważyć także te bardziej prywatne. Teraz Starmach pokazała ujęcie z brzuszkiem, który jest już całkiem sporych rozmiarów. Zdradziła też, że świetnie czuje się w ciąży, jednak nie może doczekać się momentu, w którym urodzi. 

Ktoś tu się zamienia w pączusia. Kocham ten stan, ale równocześnie nie mogę się doczekać, aż ujrzę moje maleństwo. Ale to jeszcze chwila, albo dwie... Nawet takie długie chwile - podpisała zdjęcie.
 

Dotychczas jurorka  programu kulinarnego nie zdradziła jednak terminu porodu. Nie wiadomo też, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę. Czekamy na kolejne wieści dotyczące ciąży i życzymy jej dużo zdrowia!

Zobacz też: Szybki sprawdzony detoks? Anna Starmach poleca koktajl z oczyszczającą chlorellą

Więcej o:
Copyright © Agora SA