Anna Starmach przestała ukrywać ciążowe krągłości. "Promieniejesz". To już drugi trymestr

Anna Starmach po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuch. Przy okazji zdradziła, jak łączy pracę z tym wyjątkowym czasem. Nie jest łatwo.

Jakiś czas temu Anna Starmach podzieliła się z internautami radosną nowiną. Już niedługo jej rodzina się powiększy, bo razem z mężem przywitają na świecie drugie dziecko. Teraz jednak zrobiła niespodziankę fanom, bo po raz pierwszy pokazała ciążowe krągłości. Trzeba przyznać, że ciąża jej służy!

Zobacz wideo Czy Ewa Chodakowska i Anna Starmach czasami mają dosyć sławy?

'Rolnik szuka żony' - Natalia i brat Pawła"Rolnik szuka żony". Brat Pawła komentuje swoją relację z Natalią. Nie jest tak kolorowo

Anna Starmach pokazała ciążowe krągłości

Fotografia pojawiła się na Instagramie kucharki. Widzimy na niej Anię pozującą w różowej sukience, trzymającą ręce na brzuchu w charakterystycznym geście. Przy okazji zdradziła, jak łączy wyzwania zawodowe z ciążą. Okazuje się, że pierwszy trymestr był dla niej - jak dla wielu kobiet - wyjątkowo ciężki.

Po dość ciężkim pierwszym trymestrze wreszcie odzyskuję siły. Tzn. nadal mogłabym spać 16h, ale na szczęście powrócił apetyt. Na planie i w domu wszyscy się o mnie troszczą, odciążają, pomagają a ja... Ja z tej pomocy korzystam. Bo o ile w pierwszej ciąży prawie do końca udawałam, że przecież ja wszystko mogę i pomocy nie potrzebuję, o tyle w drugiej ciąży wiem, że wtedy się myliłam. Teraz jak nigdy chcę dbać o siebie i swój organizm, aby potem on znalazł siły na dbanie o małego dzidziusia. Chociaż oczywiście o ile napisać to prosto, o tyle wykonać trudniej. Bo gdy wracam po całym dniu na planie, i marzę tylko o kąpieli i spaniu w domu, wtulają się we mnie małe Jagienkowe rączki i słyszę "mamo, cytaj mi cytaj, baw się ze mną i rób fikołki" - napisała.
 

Pod postem pojawiło się wiele miłych słów i komplementów od fanów. 

Cudna! Piękna! Promieniejesz!
Gratulacje jak zawsze piękna - komentują fani.

Anna Starmach - życie prywatne

Anna Starmach jest znana z telewizyjnych programów TVN-u - ocenia początkujących kucharzy i cukierników w "Masterchef" oraz jego dziecięcej wersji, "Masterchef Junior". O życiu prywatnym nie mówi zbyt wiele, jednak powszechnie wiadomo, że od trzech lat jest szczęśliwą mężatką - 2 września 2017 roku wyszła za Piotra Kuska. Trzynaście miesięcy później na świat przyszła ich córka, Jagna.

Więcej o: