Anna Starmach świętuje drugie urodziny córki. Pokazała urocze zdjęcie małej solenizantki. "Najpiękniejsze dwa lata w moim życiu"

Anna Starmach wrzuciła na Instagram urocze zdjęcie z drugich urodzin jej córki Jagny. W komentarzach posypały się życzenia od gwiazd i obserwatorów.

Anna Starmach postanowiła pochwalić się w sieci, że jej mała Jagna właśnie obchodzi drugie urodziny. Mimo braku możliwości zorganizowania dużego przyjęcia z powodu panującej pandemii, Starmach zapewniła córce atrakcje i motyw z ulubionej bajki telewizyjnej.

Natalia KukulskaNatalia Kukulska zabrała rodzinę na spacer. Pozowała z małą Laurą i starszą córką Anną

Zobacz wideo Czy Ewa Chodakowska i Anna Starmach czasami mają dosyć sławy?

Anna Starmach świętuje z Jagną jej drugie urodziny

Anna Starmach wielokrotnie podkreśla, że jest kucharką, podróżniczką i mamą. Z dwuletnią Jagną łączy kucharkę wyjątkowa więź. Na oficjalnym Instagramie Starmach możemy znaleźć wiele wspólnych zdjęć, a także przydatnych porad, dotyczących m.in. przygotowywania zdrowych posiłków również dla najmłodszych. Dzisiaj w życiu Jagny i jej mamy wyjątkowy dzień, a świętowań nie ma końca!

Sto lat córeczko! Jestem zbyt wzruszona by napisać coś więcej, to były najpiękniejsze dwa lata w moim życiu. Tak jak chciałaś, na twoje przyjęcie zaprosiłam Pepę z całą rodziną. Niestety kucyki, szczeniaki i małe kotki, które tak uwielbiasz nie mogły wpaść, może za rok się uda - dodaje Starmach na Instagramie.
 

Magda Gessler i jej wnuczka Neną Gessler-SzelągMagda Gessler wreszcie poznała wnuczkę, jednak nie mogła jej przytulić. "Już nie mogła wytrzymać"

Wspólne rodzinne chwile, choć bez hucznej imprezy, umilają życzenia, spływające zarówno do Jagny, jak i Ani z różnych zakątków świata.

Ale cudownie! Sto lat dla Was - komentuje Lara Gessler, która niedawno powitała na świecie pierwsze dziecko.
To już dziś. Jagienka szalej, baw się i uśmiechaj bez końca, dużo zdrówka. Ściskamy Was mocno - dodaje Kinga Paruzel, autorka książek kulinarnych, współpracująca z Kuchnią Lidla.

Dołączamy się do gratulacji i życzymy samych pięknych wspólnych chwil dla Jagny i Anny Starmach!

Więcej o: