Dziennikarz TVN pokazał szpitalne śniadanie. Był zaskoczony tym, co zobaczył na talerzu: Jestem pod dużym wrażeniem

Dziennikarz TVN Marcin Wrona pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie śniadania, jakie dostał w polskim szpitalu. 52-latek zdziwił się, gdy zobaczył, co szpitalna kuchnia zaserwowała mu na początek dnia.

Kilka dni temu dziennikarz TVN Marcin Wrona trafił do szpitala. Zagraniczny korespondent "Faktów" udostępnił na Twitterze zdjęcie wenflonu, nie zdradził jednak dlaczego został poddany hospitalizacji.

Mimo pobytu w placówce Wronę nie opuściło poczucie humoru. Na swoim instagramowym profilu zamieścił zdjęcie śniadania, jakie zaserwowano mu w szpitalu w tłusty czwartek. Szpitalna kuchnia nie zapomniała o tradycji i poczęstowała pacjentów pączkami. Obok lukrowanego smakołyku pojawiło się też masło, kilka plasterków wędliny oraz trzy kromki chleba. Marcin Wrona nie krył zaskoczenia "obfitym" śniadaniem:

Jestem pod dużym wrażeniem!!! W naszym szpitalnym śniadanku są dziś tez pączki – napisał przy zdjęciu.
 

Internauci w komentarzach żartowali ze szpitalnego śniadania, a niektórzy z nich zauważyli, że poza pączkiem nic na talerzu nie wygląda apetycznie:

Pączek z szynką musze spróbować.
Dużo zdrowia i smacznego pączusia.
Pączek pewnie smakował, ale szyneczka trochę bladziutka.
Zdrowia.

Marcin Wrona od 1997 roku związany jest ze stacją TVN, a od 2006 roku zajmuje się relacjonowaniem zagranicznych wydarzeń. Na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, a w Polsce pojawia się głównie ze względu na swoich rodziców. Niestety, tym razem jego wizyta w ojczyźnie skończyła się w szpitalu:

Przyleciałem do Polski żeby pomóc chorym rodzicom, a właśnie sam trafiłem do szpitala. Brawo ja – napisał dziennikarz na Twitterze.

Dziennikarz już opuścił placówkę, a w jednym z najnowszych tweetów podziękował za profesjonalną opiekę medyczną. Przy okazji zdradził na jaki oddział go przyjęto:

Wypis!!! Ogromne podziękowania dla ordynatora, lekarzy (dr Jakuba) i rewelacyjnych pań pielęgniarek i salowych z urologii szpitala w Jaworznie. Super opieka, profesjonalizm i atmosfera jak w domu. I wielkie dzięki dla państwa za słowa otuchy i wsparcie.

Myślicie, że pączek mu smakował?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.