Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy mają koronawirusa. Były prezydent jest pod opieką lekarzy

Były prezydent i jego żona są zakażeni koronawirusem. Informację do mediów przekazała dyrektorka biura Aleksandra Kwaśniewskiego.

Aleksander i Jolanta Kwaśniewska zakazili się COVID-19. Informację o stanie byłego prezydenta i jego żony przekazała do mediów dyrektorka biura byłego prezydenta. Para prezydencka przebywa teraz na kwarantannie. 

higiena rąk /zdjęcie ilustracyjneŻele antybakteryjne znikają z aptek. Jak samemu zrobić taki żel? [PRZEPIS]

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy mają koronawirusa

W listopadzie ubiegłego roku Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy świętowali 41. rocznicę ślubu. W rozmowie z "Super Expressem" były prezydent poinformował, że musiał zawalczyć o serce ukochanej. Od tamtej pory nie ukrywa swoich uczuć i chętnie spędza każdą, wolną chwilę z żoną. W ubiegłe święta Bożego Narodzenia Kwaśniewscy zdecydowali ograniczyć rodzinne grono, z którym spędzają czas. Udali się do Szwajcarii i spędzili Wigilię z siostrą Aleksandra, która w ostatnim czasie została wdową.

Polityk w programie Wirtualnej Polski "Newsroom" wyznał, że nie świętował z córką, zięciem i młodszymi ludźmi. Mimo starań i ograniczania towarzystwa, byłej parze prezydenckiej nie udało się uniknąć koronawirusa. Aleksandra Łaszewska, dyrektorka biura Aleksandra Kwaśniewskiego, w rozmowie z "Polską Agencją Prasową" potwierdziła podejrzenia o zakażeniu.

Z przykrością potwierdzam, że pan prezydent otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Ma podwyższoną temperaturą i męczący kaszel. Obecnie przebywa w izolacji i jest pod opieką lekarzy. Mamy nadzieję, że z każdym dniem będzie czuł się coraz lepiej - przekazała.

Łaszewska poinformowała, że pozytywny wynik na COVID-10 u byłego prezydenta potwierdzono 6 lutego. Taki sam wynik otrzymała też Jolanta Kwaśniewska, która obecnie wraz z mężem przebywa na kwarantannie. 

Aleksandra KwaśniewskaKwaśniewska w koszulce z wymownym napisem reaguje na wyrok TK. Hejterzy zaczęli atakować jej tatę

Zobacz wideo ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI człowiek wielu talentów
Więcej o: