Księżna Kate poprowadziła wirtualną konferencję z wiejskiego domu królowej. Show skradli George i Charlotte. "Urocze tło"

Ze względu na pandemię księżna Kate większość swoich obowiązków przeniosła do przestrzeni wirtualnej. Podczas transmitowanej w sieci rozmowy na temat zdrowia psychicznego nauczycieli pokazała kolejną uroczą odsłonę królewskich pociech.

Place2Be to jedna z charytatywnych organizacji zajmująca się problemami psychicznymi uczniów w Wielkiej Brytanii. Kate Middleton w związku z obchodzonym w Anglii Tygodniem Zdrowia Psychicznego Dzieci postanowiła wspólnie z członkami fundacji zgłębić temat samopoczucia nauczycieli, którzy w dobie pandemii również muszą zmagać się z trudami edukacji zdalnej. Transmitowana w sieci konferencja księżnej przyciągnęła uwagę internautów nie tylko dzięki wadze poruszanej kwestii. Show skradło tło i nowe "oblicze" George'a i Charlotte

Urocze zdjęcie książąt

Kate Middleton połączyła się z przedstawicielami fundacji Place2Be z wiejskiej rezydencji królewskiej w Sandringham. Fani księżnej niemal od razu spostrzegli, że gabinet, w którym siedzi, jest przyozdobiony rodzinnymi fotografiami. Większość z nich była już wcześniej publikowana w mediach.

Największe zaciekawienie wzbudziło jednak nowe zdjęcie księżniczki Charlotte i księcia George'a, które, choć niewyraźne, może okazać się gratką dla wielbicieli królewskiej familii. Rodzeństwo pozuje na nim w podobnych kolorystycznie bluzkach o oryginalnym odcieniu khaki. Internauci nie mogli powstrzymać się przed skomentowaniem tego widoku. 

Księżna KateKsiężna Kate Instagram screen/ @kensingtonroyal

Co za urocze tło. Przepiękne są te zdjęcia, brawo.
Widać, że jesteś przywiązana do rodziny. To się ceni, ukłon w Waszą stronę. Piękne zdjęcia.
Nie mogę się napatrzeć. Uwielbiam Was coraz bardziej.

Księżna Kate pomimo rodzinnej atmosfery panującej w pomieszczeniu skupiła się na swoich obowiązkach i profesjonalnie przeprowadziła rozmowę z zaproszonymi do wirtualnej dyskusji gośćmi. 

Cóż za inspirująca grupa nauczycieli! Chociaż obchodzimy Tydzień Zdrowia Psychicznego Dzieci, niezwykle ważne jest, aby zapewnić wsparcie również naszym nauczycielom. @ _Place2Be dba o komfort osób stojących w obliczu wyzwań edukacji zdalnej w czasach pandemii - czytamy na oficjalnym profilu księcia i księżnej Cambridge. 
Zobacz wideo Kate Middleton nie boi się wyzwań i pobrudzonych ubrań!