Piotr Gąsowski pokazał, jak spędza czas z córką: Nasze gotowanie z Julcią

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska zostali rodzicami Julii w 2007 roku. Aktor dzieli z córką niejedną pasję. Pokazał nagrania, jak wspólnie przyrządzają cielęcinę: Uwielbiam to!

Piotr Gąsowski chętnie chwali się dokonaniami swoich dzieci w mediach. Aktor wielokrotnie wspominał, jak jest z nich dumny. Jego najstarszy syn, 25-letni Jakub jest owocem związku z Hanną Śleszyńską. Chłopak od zawsze miał dryg artystyczny. Prowadził swój własny cykl w telewizji śniadaniowej "Dzień dobry TVN" oraz wystąpił w serialu "Belfer". Jego kariera dotarła aż na deski Teatru Capitol, gdzie jego ciężka praca została doceniona przez reżysera, Olafa Lubaszenkę. Teraz Gąsowski pokazał się z młodszą córką - Julią. Ma z nią wiele wspólnych pasji.

Michał Wiśniewski i Sławomir ŚwierzyńskiWiśniewski do Bayer Full: Pacjent jak słyszy waszą muzykę, może tylko wstać ją wyłączyć

Piotr Gąsowski spędza czas z córką Julią. Ugotowali razem cielęcinę

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska poznali się 15 lat temu w drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Co prawda ich związek nie przetrwał próby czasu, ale córka Julka, która przyszła na świat w 2007 roku, połączyła ich już na zawsze. Przez ten czas mama dziewczyny parokrotnie zabierała ją na imprezy branżowe, jednak gdy Julia wkroczyła w nastoletni wiek, rodzice ograniczyli pokazywanie jej w mediach społecznościowych. Jak się jednak okazuje, Gąsowski dzieli z Julią niejedną pasję, co pokazał na Instagramie. Opublikował selfie z córką oraz pyszną potrawą i serię filmików ukazujących kulisy powstawania kolacji.

Nasze gotowanie z córeczką Julcią. Koniecznie zobaczcie wszystkie filmiki, żeby prześledzić cały proces powstawania potrawy. Uwielbiam to! To jedna z moich pasji - napisał.
 

Aktor wraz z córką przygotowali bardzo nietypowe danie.

Dziś Chef Gąs i jego asystentka poleca cielęcinę duszoną w warzywach i białym winie z dodatkiem czosnku, bazylii i koperku, podawane z kaszą kus-kusz i z kaszą gryczaną! Wyszło pycha! - dodał.

Na filmikach opublikowanych przez Gąsowskiego widzimy nagranie w przyśpieszeniu ukazujące jego oraz córkę krzątających się przy garach w fartuchach. Na kolejnym filmie aktor pokazał, jak nakłada danie, a na trzecim nagraniu pytał Julii, czy jaj smakuje, a ta udawała, że śmiertelnie się otruła. Jak widać ojciec i córka bawili się razem naprawdę dobrze.

Zobacz wideo Gąsowski pojechał do Mińska i relacjonuje, jak wyglądają teraz ulice miasta