Znana dziennikarka straciła dom w pożarze. Nie ma pieniędzy na odbudowę. Kurowska prosi o wpłaty: To dla mojej przyjaciółki

W nocy z wtorku na środę spłonął dom Małgorzaty Puczyłowskiej. Dziennikarka straciła cały swój dobytek, a brak funduszy nie pozwala jej na odnowienie budynku, którego stan po pożarze jest przerażający. Pomoc zaoferowały gwiazdy. W sieci zorganizowano zbiórkę pieniędzy.

Do tragicznego wydarzenia doszło w nocy z wtorku na środę w Starej Miłosnej. Pożar zapoczątkowany w pionie kominowym ogarnął poddasze, a następnie powierzchnię całego domu. Mieszkająca w budynku dziennikarka, Małgorzata Puczyłowska, zdążyła uciec z synem przed ogniem i uniknąć zaczadzenia. Straty materialne po ugaszeniu rozprzestrzeniającego się z zawrotną prędkością płomienia są oszacowane na ogromną kwotę, która przerasta możliwości finansowe autorki książki "Być dzieckiem legendy". Do pomocy ruszyły gwiazdy!

Marek i Edek, 'Złomowisko PL'Dramat kolejnego bohatera "Złomowiska PL". Edkowi amputowano nogę

Joanna Kurowska prosi o pomoc

Małgorzata Puczyłowska może liczyć na wsparcie przyjaciół z show-biznesu, którzy niemal od razu zareagowali na jej tragedię. W akcję niesienia pomocy ofierze pożaru zaangażowały się między innymi: Agata Młynarska, Dorota Goldpoint, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Grochola, Katarzyna Żak czy Jolanta Fraszyńska

Małgorzata Puczyłowska, dom po pożarzeMałgorzata Puczyłowska, dom po pożarze East News, Facebook/ Jakub Puczyłowski

Poruszający wpis na temat tragedii dziennikarki opublikowała Joanna Kurowska. Aktorka przyjaźni się z Puczyłowską i nie chce zostawić jej w potrzebie. Z przejęciem prosi internautów o wsparcie i wpłaty na konto. 

Kochani. Nigdy nie prosiłam o nic dla siebie. Ale teraz proszę... dla mojej przyjaciółki, znakomitej dziennikarki, Małgosi Puczyłowskiej. Zapaliły się sadze w kominie i spalił się jej ukochany dom w Starej Miłosnej.
Małgosia od lat organizowała charytatywne pokazy mody dla dzieci z niepełnosprawnościami. Zawsze gotowa pomóc tym , którzy tej pomocy potrzebują. Teraz w potrzebie jest ona. Jak się zbierze jakaś suma, aby mogła odbudować dom, to będziemy mogli uwierzyć w to, że karma wraca. A chcemy wierzyć i choćby dlatego warto wrzucić grosik. Ja już wrzuciłam - kontynuowała w poście aktorka. 

Numer konta potrzebny do dokonania przelewu na rzecz odbudowy domu dziennikarki można znaleźć na oficjalnym profilu Joanny Kurowskiej na Facebooku. 

Clint EastwoodPolka wpłaciła 600 tysięcy złotych na leczenie Clinta Eastwooda. Padła ofiarą oszusta

Więcej o: