Internauta zasugerował, żeby Jarosław Jakimowicz "nawrócił syna lewaka na normalność". Prezenter TVP odpowiedział

Jarosław Jakimowicz wdał się na swoim koncie na Instagramie w dyskusję z fanem, który sugerował mu, by ten zajął się odpowiednim wychowaniem syna i postarał się zmienić jego "lewackie" poglądy. Dziennikarz TVP odpowiedział.

Jarosławie Jakimowiczu zrobiło się ostatnio głośno za sprawą konfliktu z dziennikarzem Piotrem Krysiakiem, który opublikował serię druzgocących wpisów. Informował w nich o molestowaniu i gwałcie, sugerując, że jest za nie odpowiedzialny niesprecyzowany z imienia i nazwiska "gwiazdor TVP". Prezenter aktywnie komentował kolejne doniesienia na temat tej sprawy na swoim Instagramie. Jednak w środowy poranek stanął w obronie syna, który został oskarżony przez jednego z fanów o "bycie feministą i lewakiem".

Jarosław Jakimowicz z TVP stanął w obronie syna

Prezenter TVP, Jarosław Jakimowicz, jest ojcem 21-letniego Jovana Jakimowicza. Chłopak, podobnie jak tata, jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, jednak nie mógłby mieć bardziej odmiennych od niego poglądów. Na swoim profilu na Instagramie wypowiada się m.in. w kwestii wyroku Trybunału Konstytucyjnego i Strajku Kobiet - ma zdecydowanie lewicowe poglądy. Jednak niezależnie od nich, Jarosław Jakimowicz zawsze staje za synem i nie pozwala, by ktoś go obrażał. Tak było i tym razem - jeden z internautów pod postem Jarka zaapelował, by ten zajął się wychowaniem syna, bo chłopak ma "chore poglądy".

Jarosław JakimowiczJarosław Jakimowicz komentuje wsparcie syna dla protestów kobiet. Co musi się stać, żeby poszedł na marsz?

Ostatnio czytałem o Twoim synu Jarek, edukuj młodego i nawracaj na normalność bo ma poglądy chore... - pojawił się komentarz pod postem Jakimowicza.
 

Dziennikarz z TVP zdecydował się odpowiedzieć na zaczepkę. Stwierdził, że syn jest dorosły i ma prawo do własnych poglądów:

On jest dorosły, niezależny, ma swoje życie do przeżycia. To mądry chłopak - odpisał.

Obserwator Jarka nie dawał jednak za wygraną - uparcie twierdził, że Jovan powinien mieć bardziej konserwatywne poglądy.

Może i ma, ale jest wojującym feministą i lewakiem, weź go na męską rozmowę i poukładaj mu w głowie jak ojciec i twardy facet! 

Jarek odpisał krótko i zakończył dyskusję.

 Masz swoje dzieci, to je wychowuj.

Jarosław i Jovan JakimowiczJarosław Jakimowicz o Marszu Niepodległości: Czuje się dumny. Wspomniał też o burdach

Wydaje się, że obserwator Jarka powinien zastanowić się, co pisze. 

Zobacz też: Syn Jarosława Jakimowicza wyrósł na niezłego przystojniaka. Nie poszedł jednak w ślady ojca. Głosował na Trzaskowskiego

Zobacz wideo Anna Lenandowska pokazała, jak jej dzieci bawią się na śpiącym tacie