Ewa Chodakowska przekazała na WOŚP zawrotną sumę. "Wierzę, że ta kwota poszybuje jeszcze w górę". Pomogła "jej armia"

Ewa Chodakowska pochwaliła się ogromną sumą pieniędzy, którą przekazała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zrobiła to z pomocą swoich fanek.

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Z dotychczasowego zliczania pieniędzy wynika, że w ciągu jednego dnia zebrano ponad 127 milionów! Jak co roku Jurka Owsiaka wsparły największe gwiazdy. Joanna Przetakiewicz wystawiła na licytację wspólne zakupy oraz lunch w luksusowym hotelu, a Ewa Bilan-Stoch diadem, w którym błyszczała na Gali Mistrzów Sportu. Do tego grona dołączyła również Ewa Chodakowska, która przekazała na konto fundacji ogromną sumę.

Zobacz wideo Chodakowska bardzo dba o swoje ciało

Małgorzata KożuchowskaKożuchowska pozuje z synem. Nietaktowny komentarz: Szkoda, że nie ma pani drugiego dziecka

Ewa Chodakowska przebiła wszystkie gwiazdy. Przekazała na WOŚP zawrotną sumę

Polska trenerka opublikowała na Instagramie wieczorne podsumowanie swojej akcji. Z każdego zamówienia, które zostało wykonane na jednej z jej stron, Chodakowska przekazywała 10 proc. na konto WOŚP. Okazuje się, że suma, którą udało się zebrać robi naprawdę duże wrażenie. Na koniec dnia było to aż 200 tysięcy złotych.

Kochana! Przyłączyłaś się? Daj znać.. #chodagang! TO JEST NASZ PUCHAR. Przekazuje 200 tys. zł na WOŚP w Waszym imieniu Gramy do końca dnia... do północy. Wierzę, że ta kwota poszybuje jeszcze w górę. (...) Jesteś gotowa do GRY dla WOŚP W takim razie wskakuj do sklepu www.BeBio.pl, na www.BeActiveTV.pl lub www.BeDiet.pl. Zamów swoje ULUBIONE produkty o 10 proc. taniej, a ja KOLEJNE 10 proc. wartości Twojego zamówienia przekażę na konto WOŚP. Dla Ciebie to okazyjne zakupy - dla małych pacjentów oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy to szansa na otrzymanie PROFESJONALNEGO sprzętu do leczenia. Kochana, MOCNO na Ciebie liczę.
 

Internautki same były pod wrażeniem.

Nie mogło być inaczej! Tam, gdzie potrzebna pomoc, tam ty i twoja armia.
Zakupy zrobione - pomaganie jest fajne.
Brawo! - pisały w komentarzach.

Anna Nowak-IbiszAnna Nowak-Ibisz w blondzie "wymiata". Fryzjer gwiazd "odmienił" jej wizerunek

Naprawdę świetny pomysł!

Więcej o: