Kinga Rusin zachwyca się Jill Biden. Uważa, że ma niewiele wspólnego z Melanią Trump. "Porównania są nie na miejscu"

Kinga Rusin postanowiła skomentować stylizację pierwszej damy, którą miała sobie na zaprzysiężeniu 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Przy okazji wbiła szpilę samej Melanii Trump.

W środę odbyło się zaprzysiężenie 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych, które z pewnością zapisze się na kartach amerykańskiej historii. Donald Trump razem z Melanią opuścili Biały Dom w pośpiechu, nie witając swoich następców. Duże zamieszanie wywołała stylizacja byłej pierwszej damy, którą internauci określają jako "pogrzebową". Dopiero po wylądowaniu na Florydzie, żona Trumpa wysiadła z samolotu w kolorowej sukience i z wielkim uśmiechem na twarzy. Widzowie na całym świecie z zapartym tchem oglądali to przełomowe dla amerykańskiej polityki wydarzenie. Wśród nich była również Kinga Rusin, która szczerze powiedziała, co myśli o nowej pierwszej damie, Jill Biden, a także jej poprzedniczce, Melanii Trump.

Obama, Clinton, HarrisObama, Clinton i Harris w fioletowych strojach na zaprzysiężeniu Bidena. Celowo

Zobacz wideo Jill Biden wspierała męża podczas zaprzysiężenia

Kinga Rusin zachwyca się Jill Biden. Uważa, że ma niewiele wspólnego z Melanią Trump

Znana prezenterka telewizyjna zniknęła z mediów społecznościowych na kilka długich tygodni. Dopiero niedawno zdradziła, że od listopada przebywa na małej wyspie na Oceanie Indyjskim. Rusin znów zaczęła być aktywna na Instagramie, gdzie komentuje ważne społeczne i polityczne wydarzenia. Nie zabrakło również nawiązania do zaprzysiężenia nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Na jednym z udostępnionych przez Kingę Rusin InstaStories widzimy sylwetkę pierwszej damy, Jill Biden. Dziennikarka postanowiła ocenić jej stylizację, a przy okazji nawiązała do Melanii Trump, dla której nie była już tak łaskawa.

Joe Biden, królowa Elżbieta IIKrólowa Elżbieta II pogratulowała Joe Bidenowi wygranej. Napisała mu wiadomość

Dr Jill Biden na inauguracji męża wyglądała pięknie i z klasą. Wszelkie porównania do byłej modelki Melanii Trump są nie na miejscu. Jestem też przekonana, że poza odpowiednią prezentacją dr Biden będzie też miała przy okazji coś mądrego i pożytecznego do powiedzenia!

Kinga Rusin o Jill BidenKinga Rusin o Jill Biden instagram/kingarusin

Zgadzacie się ze słowami Rusin?

Więcej o: