Królowa Elżbieta II pogratulowała Joe Bidenowi wygranej. Napisała mu prywatną wiadomość

Królowa Elżbieta II złożyła już gratulacje nowemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych. Joe Biden otrzymał od niej specjalną wiadomość.

W środę oczy całego świata były zwrócone w kierunku Stanów Zjednoczonych. Właśnie tego dnia w Waszyngtonie odbyło się zaprzysiężenie 46. prezydenta USA - Joe Bidena. Na uroczystej inauguracji pojawiły się co poniektóre byłe pary prezydenckie USA (Obama, Clintonwie, Bushowie), a także Lady Gaga, która odśpiewała hymn i Jennifer Lopez, która wykonała piosenkę "This Land is Your Land". Joe Biden otrzymał oficjalne gratulacje od większości światowych przywódców.

Barack Obama, Michelle ObamaMichelle Obama na inauguracji Joe Bidena postawiła na bordową stylizację

Królowa Elżbieta II pogratulowała Joe Bidenowi. Napisała tajemniczy list

Stosunki pomiędzy Wielką Brytanią a Stanami Zjednoczonymi od wielu lat są utrzymywane w przyjaznej atmosferze. Nowemu prezydentowi USA zdążył oficjalnie pogratulować już premier Wielkiej Brytanii - Boris Johnson.

Gratulacje dla Joe Bidena z okazji jego zaprzysiężenia na prezydenta Stanów Zjednoczonych oraz dla Kamali Harris i jej historycznej inauguracji. Amerykańskie przywództwo w sprawach, które mają znaczenie dla nas wszystkich, jest kluczowe, od klimatu do pandemii COVID-19. Cieszę się, że będę współpracował z prezydentem Bidenem.

Swoje gratulacje złożyła również sama królowa Elżbieta II, jednak tym razem nie ujawniono treści wiadomości od monarchini. Wiadomo jedynie, że ta napisała do nowego prezydenta USA prywatną wiadomość.

Królowa Elżbieta II szuka asystentaCo królowa Elżbieta je w ciągu dnia? Kucharz monarchini zdradził szczegóły

Jej wysokość królowa Elżbieta II wysyłała prywatną wiadomość do prezydenta, jeszcze jakiś czas przez inaguracją - komentuje rzecznik Pałacu Buckingham.

Jesteście ciekawi, co mu napisała?

Zobacz wideo

ZOBACZ TEŻ: Zadowolona Melania Trump w kolorowej sukience rozsyła uśmiechy na lotnisku. W gorszym humorze był jej mąż

Więcej o: