Monika Brodka po pięciu latach wraca z nowym teledyskiem. Nagrała utwór z PRO8L3M. "To zderzenie dwóch sił"

Monika Brodka już jakiś czas temu zapowiadała, że wkracza w nowy rok z podwójną energią i bierze udział w sekretnym projekcie. Nie trzeba było długo czekać na rozwiązanie tej zagadki. Artystka nagrała nowy numer, który jest wynikiem kolaboracji z PRO8L3M.

Pięć lat temu wydała ostatni album studyjny. Po przerwie wraca z nowym pomysłem na siebie. Tym razem Monika Brodka zdecydowała się na współpracę z popularną grupą hip-hopową. Wspólnie z PRO8L3M stworzyła numer, którym właśnie pochwaliła się w sieci. Teledysk do utworu miał swoją premierę 13 stycznia na platformach muzycznych i streamingowych. Fani wokalistki są zachwyceni. 

Monika BrodkaBrodka wrzuciła nietypowe selfie. Fani porównali artystkę do Piotra Fronczewskiego

Monika Brodka we współpracy z PRO3L3M

Artystka wzięła udział w projekcie "Tak To Robię", jednocześnie dzieląc się pracą nad nowym materiałem muzycznym z grupą PRO8L3M. Efekty tej kolaboracji możemy usłyszeć i zobaczyć w sieci. Monika do samego końca zachowała w tajemnicy informacje o premierze utworu. Na Instagramie zaznaczyła jedynie, że fani mogą spodziewać się niespodzianki. 

W nowy rok wchodzę z nową energią i na własnych zasadach. Już za chwilę będziecie mogli przekonać się, co to oznacza w praktyce. Secret project coming soon - czytamy we wpisie Brodki. 
 

Zaledwie dzień później w mediach społecznościowych pojawił się post promujący nowy kawałek. 

Bum! Na rozgrzewkę 2021 łapcie nasz “Żar”. Razem z @pro8l3m nagraliśmy kawałek dla wszystkich niepokornych dusz. Numer powstał w ramach projektu #TakToRobię od @ballantines_poland.

Co o współpracy z PRO8L3M sądzi artystka? W oficjalnym opisie pod teledyskiem muzyczny duet określono jako "zderzenie dwóch sił". 

To zderzenie dwóch bardzo wyrazistych sił artystycznych, czyli zespołu PRO8L3M i Brodki. Chcieliśmy sprowokować ludzi do życia w zgodzie ze sobą, wbrew presji, której źródłem są wszechobecne oczekiwania ze strony społeczeństwa, rodziny czy przyjaciół. Warto iść własną ścieżką, ale do tego potrzeba odwagi, dlatego powstał ten utwór - róbcie swoje i bądźcie autentyczni, bo tylko to się liczy. 
 

Sympatycy Moniki nie zawiedli i z chęcią komentują opublikowany w sieci teledysk, który mianowali już "teledyskiem roku". 

Ten głos Brodki... Momentami mam ciary.
Teledysk roku już 13 stycznia?
Idealne połączenie. Nie mogę przestać słuchać
To zderzenie dwóch sił. 

A jak Wasze odczucia po zapoznaniu się z nową twórczością wokalistki? 

Andrzej Zaucha z córkąAndrzej Zaucha osierocił córkę, gdy ta miała 17 lat. Czym teraz zajmuje się Agnieszka?

Więcej o: