Monika Brodka takich zdjęć nie pokazuje nigdy. Na plotki o rozstaniu zareagowała zdjęciem. To jej ukochany w... kąpielówkach

Jeden z tygodników kilka dni temu podał, że Monika Brodka rozstała się ze swoim partnerem. Piosenkarka szybko odniosła się do tej informacji. Okazuje się, że między nimi jest wszystko w porządku.

Monika Brodka mocno chroni swoje prywatne życie, rzadko też opowiada o swoim partnerze. Pierwsze doniesienia o tym, że jest szczęśliwie zakochana, pojawiły się w 2017 roku. Związek z fotografem Przemysławem Dzienisem szybko się rozwijał i już rok później na palcu artystki pojawił się pierścionek zaręczynowy. Niedawno jednak pojawiła się informacja, że doszło do rozstania. Okazuje się, że to nieprawda, a między nimi wszystko dobrze się układa.

Monika Brodka pokazała narzeczonego

Brodka zdecydowała się uciszyć plotki. Na InstaStories dodała zdjęcie ukochanego, z którym wybrała się na wspólne wakacje. Mężczyzna pozuje nad morzem, jest w samych kąpielówkach i uśmiecha się radośnie. Jak widać, nie przechodzą żadnego kryzysu i są bardzo szczęśliwi.

Narzeczony Moniki BrodkiNarzeczony Moniki Brodki Instagram.com/ missbrodka

Kim jest narzeczony piosenkarki? Jak już wspomnieliśmy, to Przemysław Dzienis, fotograf. Ukończył wydział fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Na swoim koncie ma wiele projektów dla różnych magazynów oraz do sesji zdjęciowych.

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski

Dotychczas najgłośniejszym związkiem Moniki Brodki był ten z Janem Wieczorkowskim. Choć różni ich 16 lat, szybko połączyło ich gorące uczucie. Ponoć zakochani myśleli nawet o ślubie, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. W 2006 roku rozstali się.

Monika Brodka przyznała, do jakich gwiazd z serialu jest porównywana:

Zobacz wideo

AW

Więcej o: