Zenek Martyniuk optymistycznie o relacjach z wnuczką i synem. Przekonuje: Daniel od pewnego czasu nie sprawia problemów

Zenek Martyniuk ma nadzieję, że ten rok będzie zdecydowanie spokojniejszy. Zapewnia, że jego syn Daniel w ostatnim czasie "nie sprawia żadnych problemów" i ma też nadzieję na poprawę relacji z ukochaną wnuczką.

Zenek Martyniuk, tata Daniela, przekonuje, że ostatnie tygodnie są zdecydowanie bardziej pomyślne dla jego rodziny. Syn nie wdawał się w niepotrzebne konflikty i ograniczył kontrowersyjną aktywność na Instagramie.

Zenek Martyniuk optymistycznie o Danielu

Zenek Martyniuk ma za sobą trudny rok. Jego 31-letni syn, Daniel Martyniuk, sprawiał w tym czasie sporo problemów - rozwiódł się z żoną, Eweliną, a w międzyczasie spotykał się z byłą dziewczyną, Faustyną. Często zmieniał stosunek wobec nich - raz je obrażał, a raz chwalił się wspólnymi zdjęciami.

Zenek Martyniuk komentuje prace społeczne synaZenek Martyniuk komentuje nowe zajęcie syna. Daniel sprząta cmentarze. "Nauczy się pokory"

Tym razem jednak Zenek przekonuje, że stan emocjonalny syna jest stabilny. Doszło nawet do tego, że rodzina połączyła się w święta z Eweliną i jej córką Laurą (wnuczką Zenka) na wideokonferencji. Mimo że była żona Daniela otrzymała zaproszenie do domu Martyniukow, najwyraźniej nie skorzystała. Jednak sam fakt, że zdecydowali się na jakąkolwiek formę komunikacji już stanowi duże zaskoczenie - zwłaszcza w kontekście krytycznych komentarzy, które jeszcze kilka miesięcy temu głosili na temat ekspartnerki syna. Zenek w rozmowie z "Twoim Imperium" zdradził szczegóły.

Z Laurą i jej mamą Eweliną złożyliśmy sobie życzenia przez aplikację Facetime w telefonie - powiedział wokalista.

Daniel MartyniukDaniel Martyniuk chce wrócić do Eweliny?! Na Instagramie dodał wspólne zdjęcie z byłą żoną

Discopolowiec przekonuje, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy stan syna znacząco się poprawił i ostatnio nie ma mowy o kolejnych skandalach z jego udziałem.

Daniel od pewnego czasu nie sprawia żadnych problemów. Wszystko powoli wraca na właściwe tory - mówił z optymizmem.

Jesteśmy ciekawi, co jest powodem zmiany zachowania Daniela. Myślicie, że to koniec dramatów w rodzinie Martyniuków?

Zobacz też: Dziewczyna Daniela Martyniuka wróciła na Instagram w wersji glamour. Mocny makijaż i cekinowa sukienka

Zobacz wideo Zenek Martyniuk: Nie rozgraniczam gatunków muzycznych. Nagrywam piosenki, które wpadają w ucho
Więcej o: