Zenek Martyniuk wesprze finansowo Muzeum księdza Jerzego Popiełuszki. Robi to dla mamy

Mama Zenona Martyniuka poznała księdza Jerzego Popiełuszkę w szkole. "Dziewczynom się podobał, ale on wolał panu Bogu się poświęcić".

Ostatnio Zenek Martyniuk ma wiele problemów. Dobre imię gwiazdorowi psuje syn Daniel, który regularnie zwraca na siebie uwagę kolejnymi aferami. Niedawno wzbudził zainteresowanie zdjęciem, na którym pozuje z byłą żoną. Nie jest jednak tajemnicą, że ostatnio Zenek Martyniuk postanowił odciąć syna od swoich finansów. Pieniądze jednak się nie zmarnują. Muzyk znalazł dla nich inne przeznaczenie.

Zobacz wideo Syn Zenka Martyniuka przeprosił teściów

Zenek Martyniuk i CleoWiemy, kto wystąpi na Sylwestrze w TVP2. Organizatorzy zapowiadają "rytmy disco"

Zenek Martyniuk wesprze finansowo Muzeum księdza Jerzego Popiełuszki

Okazuje się, że wokalista planuje wesprzeć finansowo budowę Muzeum księdza Jerzego Popiełuszki, powstającego w Okopach jako filia Muzeum Podlaskiego w Białymstoku. Zenek Martyniuk zrobi to dla ukochanej mamy, która miała okazję poznać księdza w szkole i bardzo dobrze go wspomina. 

Chodziliśmy razem do szkoły. Zawsze był grzeczny, ładny i lubiany przez wszystkich. Oj, wyróżniał się. Pamiętam, jak jeździł na eleganckim motorze, modnie ubrany. Na zabawy chodził. Dziewczynom się podobał, ale on wolał panu Bogu się poświęcić - powiedziała mama Martyniuka w rozmowie z "Na żywo".

Nie jest tajemnicą, że Zenek Martyniuk uwielbia sprawiać swoim bliskim miłe niespodzianki. Nic więc dziwnego, że dla swojej mamy zdecydował się na finansowanie muzeum. Ostatnio natomiast kupił żonie Danucie wyjątkowo drogi i luksusowy prezent. Był to samochód o wartości 250 tysięcy złotych.

Przeczytaj więcej na ten temat: Zenek Martyniuk rozpieszcza żonę i sprawił jej wyjątkowo drogi prezent. Wydał na niego około ćwierć miliona złotych

Zenek Martyniuk komentuje prace społeczne synaZenek Martyniuk komentuje nowe zajęcie syna. Daniel sprząta cmentarze. "Nauczy się pokory"

Więcej o: